Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet hogy kölykei lesznek?

Lehet hogy kölykei lesznek?

Figyelt kérdés
Van egy 4-5 hónapos kiscicám (lány), nemrég óta van nálunk talált. Egy ideje nagyon elkezdett nőni a pocakja, és mostanában már eljárkál az udvar hátsó részébe is egyedül, eddig pedig nem nagyon ment el odáig. Sokkal többet pihen és nem alszik, és már nem is nyávog hogy engedjük be vagy menjünk ki hozzá. Sok a macska a környéken lehet hogy elkapta egy hím??
2011. aug. 1. 12:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, az hogy ilyen kis korban megellhetnek? És természetesen alszik, de napközben már keveset, eddig átaludta a napot :D
2011. aug. 1. 13:10
 2/3 x) ***** válasza:
Tényleg nem akarlak megijeszteni, de ha vemhes akkor elég nagy baj van. Még nagyon kicsi jobb esetben elvetél. Most vagyok túl egy ilyen sajnálatos eseten úgyhogy tudom miről van szó :/ de előfordulhat hogy nem vetél el de a kicsiket sem tudja megszülni vagy halva születnek. Ha elakad egy kiscica a szülőcsatornában akkor azonnal orvos és műtét kell különben a cica elpusztul. De szerintem vidd el állatorvoshoz ő meg tudja mondani hogy mi a helyzet.
2011. aug. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egy 4-5 hónapos cica nem lehet vemhes.ha vemhes akkor már idősebb.ha pedig tényleg csak 4-5 hónapos akkor lehet h beteg szegény és nincs jó közérzete.ha egy macska aluszékony és kedvtelen az nem jelent jót.
2011. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!