Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy fekete-fehér színű és egy...

Egy fekete-fehér színű és egy sziámi macskának milyenek lesznek a kölykei?

Figyelt kérdés
Kire fognak ütni?
2011. máj. 30. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mennyiért akarod majd eladni a kölyköket?

Amúgy nem tudom.

2011. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mind a két szülőre lesz hasonlító kölyök, de lesz teljesen más színű is. A gének játéka, kiszámíthatatlan...
2011. máj. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem akarom eladni, csak egyedüli lánycicám van, gondoltam nem épp a legcsúnyább szomszéd szürke foltos cicától kellene terhesnek lennie, így az unokatesóm sziámi kandúrjával pároztatnám.


Van aki ilyen keverék cicákat szeretne venni? Egyelőre csak saját magamnak szeretném, mert imádok róluk gondoskodni.

2011. máj. 30. 13:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Keverék macskákat venni senki nem szokott, tele van velük az utca, meg a menhelyek...Ha szerencséd van, talán ingyen el tudod ajándékozni, vagy nem és akkor rajtad marad.
2011. máj. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ahan, szerintem sem vesz senki, és miután megszüli, ivartalanítom, de szeretnék kiscicákat.
2011. máj. 30. 14:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azért ne akarj kiscicákat, mert Te imádsz róluk gondoskodni.

A színüket illetően általában a nagyszülőkre szoktak ütni, de inkább a házi cicára.

2011. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok, csak teszteltem, mennyire vagy pénzéhes.

Arra jutottam, hogy pénzéhes ugyan nem vagy, de felelőtlen. Szerintem inkább még most ivartalanítsd a cicád, nincs szüksége kölykökre. Kölkyket meg nem érdemes csak azért gyártatni, hogy te pár hétig babusgasd őket. Érző lények és nem akarnak rossz helyre kerülni utána. Inkább akkor meg se szülessenek.

2011. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A cicák nagyon öntörvényűek. Nem hinném, hogy Te fogod eldönteni, hogy ki legyen az apuka. Volt egy sziámi párom, és amikor a szuka elkezdett tüzelni, azonnal bezártuk őket a házba. Még így is lett az alomba a sziámik mellett egy fekete, másik apától. Ezek szerint későn vettük észre a tüzelést. A kiscicák aranyosak nagyon, de sok felelősséggel járnak. Mi utána ivartalanítottuk is őket. Ha előbb tudom, hogy ez mennyi macerával, aggódással jár (betegek is voltak), akkor már az első alom előtt megtettem volna. Gondold meg!
2011. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Annyira bírom, amikor ismeretlen emberek mondják azt, hogy felelőtlen vagyok. Milyen alapon?:D Én gondoskodni akarok róla, éppúgy mint az eddigi cicáimról. Már volt egyszer, hogy nálam született kiscica, de első alom volt, így csak 1 született élve, ő most egy gyönyörű 1 éves kislány. 2 macskám van összesen, és +3-4-et el tudok tartani jól, meg tudom venni az élelmet, ezenkívül gondozom őket és szeretem. Van rá időm, energiám, pénzem, miért vagyok felelőtlen? Más esetben, ha nem lenne elég kaja, akkor inkább én ennék kevesebbet, nálam állat nem fog szenvedni.
2011. máj. 30. 18:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Első tüzelés még kicsit korai, ha mindenképpen akarsz kiscicát, akkor várd meg a másodikat.
2011. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!