Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Igaz, hogy a szibériai macska...

Igaz, hogy a szibériai macska hipoallergén?

Figyelt kérdés

sziasztok

Évek óta szeretnék egy cicát de mindig tüsszögök tőlük így eddig nem lehetett. Olvastam, hogy a szibériai macska hipoallergén...ez igaz? Biztos, hogy nem a szőrre vagyok allergiás mert van 7 kutyánk, 2 görényünk, és 1 tengerimalacunk van és velük semmi gondom nincsen.

Azt olvastam, hogy az ő nyálukban lévő fehérje nem olyan allergén... alapból sem erős az allergiám inkább csak kellemetlen és talán egy olyan cicával akinek a nyála nem annyira allergén nem lenne egyáltalán problémám...

Köszi a választ :)


2011. aug. 1. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én TV-be láttam. Próbáld ki.:) Kérdezz rá egy tenyésztőre hogy meg lehetne -e nézni őket, és majd kiderül. Biztos megengedi.
2011. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez valóban így van, ráadásul gyönyörűek és intelligensek. Ha kevesebbet akarsz takarítani, akkor a szfinx is tökéletes, bár azt sokan csúnyának titulálják.
2011. aug. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem a szfinx is nagyon tetszik csak arról azt olvastam, hogy az ő nyálában lévő fehérje is allergén bár igaz ami igaz ő legalább a szőrét nem hullajtja..ami nagy előny lenne mert a lakás/ruhák úgyis mindig kutyaszőrösek :)
2011. aug. 2. 10:50
 4/4 anonim ***** válasza:

A szfinx ALLERGÉN!!!!

Én a norvég erdei macskáról hallottam, h hipoallergén. Esetleg még néz utána neki. Ja! És fressnapfban lehet kapni olyan port, ami semlegesíti a cica nyálában lévő fehérjét, és ezáltal az allergiások is boldogok lehetnek.

2011. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!