Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek aranyos az én...

Szerintetek aranyos az én pici cicám?

Figyelt kérdés

Gyönyörűség!

[link]


SuperMan !

[link]


RockerLoki

[link]


Nagyon közeli

[link]


2011. aug. 4. 18:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Übercukker! :) Fini puha lehet a bundája... :) szívesen simiznék egy cicust amikor rossz kedvem van. Állítólag segít. Puszka a macskacicónak
2011. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aranyosak vagytok!

Loki még csak 3 hónapos, de már most hódítja a női szíveket! (Még a férfi szíveket is! XDD )

Kislányommal együtt is csinálok majd pár fotót! Együtt még édesebbek! :)


18:24 Köszönöm szépen! Loki nagyon fotogén cica! :)))

2011. aug. 4. 18:32
 13/22 anonim ***** válasza:
nagyon ari!Bar elne meg az enyem.Most papagajom van akinek kis mini gordeszkaja van:D
2011. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Minto válasza:
Nagyon aranyos! Ennél cukibb cicust soha nem láttam! Elmondsanád a fajtáját? Ilyet akarok venni!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Nagyon aranyos!!!!!!!!!!!!
2011. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! :)


Minto: 3 hónapos Maine Coon kisfiú! :)


Hunter9700: Részvétem a cicus miatt! Gördeszkás papagáj? Nagyon aranyos lehet!


18:32 Tényleg nagyon puha a bundája! Nagyon jó simizni! :)

Engem mindig felvidít! :)

2011. aug. 4. 18:51
 16/22 anonim ***** válasza:
nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon cuki<3 =)az ásítós kép különösen jó =D
2011. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
kis cuki :)
2011. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Biztos velem van a baj, de nekem már herótom van az "aranyos a picukacicukám?" kérdésektől...


Mindenkinek a sajátja a legaranyosabb...


Ha úgy érzed a tiéd mégis inkább különleges, akkor vidd el kiállításra, ott szakavatott bírák eldöntik mennyire aranyos.

2011. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

igen...ez tényleg illúzió romboló kérdés!!!

minden kiscica aranyos...

Én is szeretnék cicát, de nem lehet.Különösen tetszenek a hosszúszőrű fajták,de anyagi okok miatt sem engedhetem meg hogy vegyek egyet.Szerintem nem kéne dicsekedni vele!Mert ki mondaná azt rá, hogy nem aranyos?én mondjuk egyáltalán nem vagyok kíváncsi a gyerekedre meg a macskádra!!!

Én is tehetnék fel magamról meg a nagyszüleim kiscicájáról képet.És kérdezgessem, hogy na, szépek vagyunk???

Ennyire nem kéne elszállni magadtól., csak mert van egy cicád!

Legközelebb a heves megyei hírlapba fogod kiírni, hogy aranyos az én picicukikicsiari kiscicám???

2011. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Maine Coon?:D akkor az jó nagyra fog nőni:P

osztálytársamnak is ilyen van, egyszer felhozta, hűű hattttalmas cica.:D azt hiszem ő is fiú..de nagyon édes:)))

2011. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!