Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a sérült kismacskám...

Mit tegyek a sérült kismacskámmal?

Figyelt kérdés
Nem régibe a kutyánk megharapta az 5-6 hónapos kismacskámat, sajnos azóta a hátsólábát és a farkát nem tudja mozgatni, megölni meg nem akarjuk... Mit tegyünk?
2011. aug. 6. 00:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Talán még akkor orvoshoz kellett volna vinni!

Gec...Demarha

2011. aug. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem voltunk itthon mikor hazajöttünk így találtunk rá!
2011. aug. 6. 00:33
 3/12 anonim ***** válasza:

Demost komolyan????

Megérdemli szegény macsek a szenvedést??!!!

Vidd el orvoshoz, hátha még tud segíteni, ha nem akkor majd ott elaltatják, de .....JÁJJJ A MAI ÁLLATKÍNZÓ EMBEREK!!!!!


első vtam

2011. aug. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkoris én nemlátom, más nemlátja. Orvosnak látni kell.
2011. aug. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

MEGÖLNI??? Az ugye állatkínzás, amit a törvény büntet.

Semmi mást nem tehetsz, mint állatorvoshoz viszed, aki megmondja a további teendőket.

És amíg távol voltatok, ki gondozta az állatokat? Mert ugye neki észre kellet (volna) vennie, hogy megsérült a macska, és már akkor el kellett volna vinnie az állatorvoshoz.

2011. aug. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak egy fél vagy 3/4 napot voltunk távol arra meg nem kell felvigyázó!
2011. aug. 6. 00:38
 7/12 A kérdező kommentje:
meg megölni alatt azt értem, hogy elaltatni -.-"
2011. aug. 6. 00:39
 8/12 anonim ***** válasza:

Ennyiért nem kell elaltatni,

Orvos ha megnézni, megmondja mi a szitu, és akkor jön a bonyolult rész. Ha gyógyítható gyógyítani kell, ha nem attól én élhet, ha netán lebénult volna, létezik rehabilitáció ami lehet segít(het).

(jah és ne fluorhoz vigyétek, mer az nem tudja ilyenkor mi a szitu, csak ha zúznak)

2011. aug. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

00.37es vagyok

Ok, értem, nekem a megölni az valami drasztikusabbat juttatott az eszembe, de így már rendben van. 3/4 napra tényleg nem kell felvigyázó.

De akkor is, amilyen hamar csak lehet, állatorvoshoz kell vinni.

Addig is, ha van rajta külsérelmi nyom, seb, bármi, betadinnal fertőtleníteni kell, neogranormon kenőccsel bekenni. Legalábbis a mi állatorvosunk mindig ezt tanácsolja.

2011. aug. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

00:29-es válaszoló írta: "Talán még akkor orvoshoz kellett volna vinni! "


Kérdező írta: "Nem voltunk itthon mikor hazajöttünk így találtunk rá!"


00:37-es kérdező: "És amíg távol voltatok, ki gondozta az állatokat? Mert ugye neki észre kellet (volna) vennie, hogy megsérült a macska, és már akkor el kellett volna vinnie az állatorvoshoz."


Kérdező írta: "Csak egy fél vagy 3/4 napot voltunk távol arra meg nem kell felvigyázó!"



??? Mi köze van annak, hogy fél-3/4 napot voltatok távol, ahhoz, hogy nem vittétek el orvoshoz??

Későn értetek haza, másnap meg lusták voltatok elvinni, aztán meg el is feledtétek? Vagy hogy van ez?

2011. aug. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!