Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a kismacskámmal?

Mit csináljak a kismacskámmal?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy kiscicát, ahonnan hoztuk ott az anyukájával élt. Lakásban tartjuk, viszont egy kiskutyánk is van idebent. A kiscica az anyukájának képzeli a kutyát és folyton a hasa alá mászik szopcsizni.:) hogyan értessem meg vele hogy nem szabad ezt csinálnia mert a kuty már szabályszerűen menekül előle?
2011. júl. 5. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudod erről leszoktatni. Ezt ösztönösen csinálja. Néha még az én macskámból is előtör ez a kiscica ösztön. Most volt 1 éves és a múltkor is simogattam mellettem feküdt a kutya és oda ment hozzá a macska h szopizzon. Lehet h egy idő után abba fogja hagyni.
2011. júl. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én kiscicám az anyát akarta szopizni még 6-7 hónaposan is, de az annya odacsapott neki és nem hagyta, azán lassan leszokott róla. Biztos a tiéd is leszokik róla pár hét alatt, ha látja hogy nem jár sikerrel :D
2011. júl. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Valahogy muszáj lesz leszoktatnom mert a kutyus a jövő hónapban fialni fog és attól félek hogy a kiskutyái elől is úgy fog "menekülni", mint a cica elől.
2011. júl. 6. 08:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de nem lehet, hogy már van valamennyi teje a vemhes kutyusnak és valóban tud kicsit szopni?
2011. júl. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt kell csinálni, hogy egy darab lepedőt a hasára teszel, így nem fér hozzá a cica a cicihez. a háton rögzited.
2011. júl. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Még nem lehet teje.:D

Köszönöm a válaszokat

2011. júl. 7. 23:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nincs már egy adagnyi tejecske a cicijében? Kitudja, lehet már van.

valamiért csak odamegy a cica

2011. júl. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért megy oda mert még "kicsi". az anyukája végig engedte neki, a kiskutyának viszont szinte összeharapdálja a cicijét.:/
2011. júl. 8. 08:49
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem az eddigi összes kiscicám a nagy fiú cicám hasán akart szopizni
2011. júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk most lett két cicánk!Tesók!És a lány előszeretettel szopizza a fiút....nos,igen ott lent!Ellökdöstem határozottan mindig mikor észre vennem és abba hagyta egy pár nap után!Azóta nem csinálja,legalább is nem látom,pedig elég sokat vagyok velük!:)Próbáld ki hátha!Egyébként leszokik magától biztos ha nagyobb lesz!Én nem vártam meg!:)
2011. júl. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!