Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen trükkre taníthatom a...

Milyen trükkre taníthatom a kölyökcicákat?

Figyelt kérdés
Van három kismacskánk 3 hónap körüliek. Nagyon kis életrevalóak, arra gondoltam valamit tanithatnék nekik, valami muris jópofa dolgot. Szerintetek mire lehet őket megtanitani? Van jutalomfalat is hozá. Köszönöm
2011. aug. 6. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk szobatisztaságra.......
2011. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudod a macskákat nem lehet "trükkökre" tanítani mint a kiskutyákat és nem azért mert buták ha nem mert azt teszik amit ők akarnak...a macska nem játékszer. Mondjuk játszani játszatsz velük. Miért nem elég?! Hallottál már olyan macskáról ami leül, amikor te azt mondod neki????Énse. Gondolkodj el miért.
2011. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 fancy917 ***** válasza:

Van olyan macska, ami leül és igenis lehet őket trükkökre tanítani.Láttam olyat is, hogy klikkerrel tanították őket egy-két trükkre, hogy könnyebben örökbeadhatóak legyenek.Sőt apportírozni is meg lehet őket tanítani.

[link]

[link]

2011. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én tanítom macskáimat trükkökre és meg is tanulják, mondjuk az igaz, hogy a jutalomfalatnál meg kell maradni. Mert nem miattad csinálják a trükköket, hanem maguk miatt :P De mutatom a kézjelet (mert a parancsszó nem igazán jött be) és megcsinálják, de várják a jutalomfalatot, különben többször nem fogják megcsinálni xD Az enyémekkel ezeket tanultuk meg, kb 1 hónap alatt: pálca követése (tudod, az ilyen klikker képzésnél használatos pálca, mert klikkerrel képzek), ül, fekszik, és néha, nagyon ritkán még az áll is megy xD Plusz, a mondjad=nyávog, vagy ilyen "ciripelő" hangot hallat. Na, azt meg kell zabálni. Bár a mondjad-ért, csak simit kér xD
2011. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!