Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja a macskának?

Mi baja a macskának?

Figyelt kérdés

van egy kinti macskám és pár napja nagyon csapzott a szőre,szeme tiszta genny, nyáladzik és a nyelve kint van állandóan...és alig tud enni mert mindig ki esik a szájából az étel?



mi lehet a baja nem tudja valaki?


2011. aug. 6. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán valamit megevett, vagy megcsípte, amely többek között a száját, nyelvét károsította. Ezért nem tud enni és tisztogatni magát (a múlt héten az én cicóm is csinált valamit, szája elvágva, nyelve is foltos volt, ezért sajnos én is hasonlókat éltem át vele).


Ha inni sem tud, akkor SOS futás vele az orvoshoz (vagy állatkórházba)!


Ha a két mellső lába felett a hátán meghúzod felfelé a bőrt, és az nem "ugrik" azonnal vissza, akkor már ki van száradva!!!

2011. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem hiszem hogy itt van egy állatorvos is... vagy ha igen, nem működik a távgyógyítás, rem tudod!
2011. aug. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Terhes!
2011. aug. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Mosd ki a kádat ahogy a macskád tette :D
2011. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne halgass semmi hülyeségre! Vidd orvoshoz! Kicsit mérgezés gyanús a dolog.
2011. aug. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
az a gond hogy már rég le kellett volna vágni, mert minél fiatalabb, annál omlósabb. túl öreg már a husa
2011. aug. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azonnal vidd orvoshoz, mert nekem is ilyen baja volt a cicámnak!! De nekem meg is halt mire vittem az orvoshoz!
2011. aug. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!