Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pusztultak el?

Miért pusztultak el?

Figyelt kérdés

Tegnap született négy kívülről nagyon szép nagy kiscica. Karthauzi szülők. Most ellett először a cica, de még egy éves sincs. És nem volt hajlandó a kicsinyei mellett maradni. Megpróbáltuk őket csepegtetővel etetni, de alig jutott valami a pocakjukba. Egy még él, és nagyon szeretne szopizni, de hiába fektetjük le az anyját, nem maradt ott. Lehet, hogy nincs teje? Vagy éretlen még a kölykökhöz? Sajnos ha ma nem eteti akkor elpusztul az utolsó is, pedig gyönyörű kis cicák voltak.. :(

Tudom, hogy lesz még cicája nem is egyszer, de nagyon sajnálom szegényeket.. Pedig már mindent megpróbáltunk, ennél többet nem tudok tenni.. Az állatorvos sem tud semmit tenni :((

Vagy esetleg érezheti rajta a szagunkat, és "kitagadja" őket? Hallottam ilyenről is.. Mert ha ez van ( és szerintem ez áll a háttérben, vagy az, hogy nincs teje, akkor legközelebb nem nyúlok hozzájuk szülésnél..)


2011. aug. 7. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:

A mi macskánk is ilyen volt az első ellesnél egyszerűen nem tudja mit kell csinálni. A kicsi megkapta az első fröccsöt? azt muszáj lesz.Ne etesd mással még ahhoz pici. Az anyát tedd bele fészkébe ahol szült döldsd el abba a helyzetbe hogy tudjon szoptatni, és simogasd az anyamacskát meg beszélj hozzá, de nyugtató hangon, ha nem használ akkor tartsd ugyanebbe a helyzetbe a fejét tegye fel és közbe az anyát esesd addig a kicsi tud szopizni. Rá fog jönni mit kell csinálni, de most gőze nincs szegény macskának hogy mi az istent kellene csinálni, és miért akarod odarakni a kismacskát.

Próbáld meg amiket írtam, a kicsit pedig a macska cicijéhez tedd, ő ösztönből megtalálja.

2011. aug. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*még annyit hogy azért pusztult el mert nem kap tejet, az utolsót próbáld megtartani, ha enyit kibírt azt jelenti nagyon erős szívós macska. Állj a sarkadra! Ragd oda az anyamacskát, nem kívánságműsör hogy ott -e akar maradni vagy sem.
2011. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Remélem hogy ő már megmarad, nagyon bírja etettük egy kis fecskendővel, és igen megkapta tegnap este az első fröccsöt!!

Igen tudom hogy fontos, azért is erőltettük annyira.

Az anya cica odafeküdt magától, nem figyeltem de lehet, hogy szopizott. De ha nem is amíg életben lesz a kicsi minden nap többször erőltetni fogom hogy szoptassa, mert mindent megteszek érte! Most szépen melengeti, és együtt pihennek, nyalogatja szegényem.. De ha nem kap enni akkor nem elég neki ez :(

2011. aug. 7. 15:24
 4/5 A kérdező kommentje:
sajnos elpusztult, mert ráfeküdt:(
2011. aug. 7. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom:(
2011. aug. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!