Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A 4 éves kan cicám már 1...

A 4 éves kan cicám már 1 hónapja eltűnt! Van még remény?

Figyelt kérdés

4 éve költöztünk a falu szélére,és akkor először befugadtunk egy kiscicát!Van kutyánk is,akivel a legjobb barátok lettek!Teljesen hozzánk nőtt!Mikor már hallotta a kocsink hangjá szaladt elènk az úton!Sajnos július elején párzási időszakuk volt es 2011.07.07.-én eltűnt Cilácska nevű cicánk.Előtte max.2-3èjszaká maradt ki,de mindig hazajött,főleg,h a garázsba alszanak a kutyával!Már tettem ki hirdetèst,és kérdezősködtem,de senki nm tud róla semmit?='(

Már bejártam mindent,még az erdőbe is bementem,nm e ott van.Nm tudom mit tehetnék még!?Nm tudom elhinni,h vmi ba törtènt volna,hiszem nagYom gyors,fitt cica.Még eddig a holttestét srm láttam!De felénk nm szokás elcsalni,éd befogni màs cicáját!

Valaki aki hasonló helyzetben már volt kérem írjon!!!

Bennünk még él a remény,hogy valaha viszont láthatjuk Cilát...="(


2011. aug. 8. 23:29
 1/6 anonim válasza:
A mi kis kandúrunk egyszer több mint két hétig nem került elő! Aztán egyszer csak hazajött megtépázva, bolhásan, stb.
2011. aug. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mi cicánk fél évre ment el. Teljesen egészséges volt. Egy barátnőm mesélte, hogy a szomédja cicája másfél évre ment el. Semmi baja nem volt neki sem. Amúgy hány éves a cica?
2011. aug. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ő? [link]


Mién is kan volt még régen, azóta se láttam pár éve. Ez van.

2011. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, bocs rosszul olvastam.
2011. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönök minden vālaszt.A képen nem az én cicám van!Szerintetek mien messzire képesek elszökni?Van értelme a szomszéd falukba is keresni?Az pedig min.6 km...

Bárcsak a mi cicánk is hazajönne!!!Itthon mindenki hazavárja...="(

2011. aug. 9. 13:43
 6/6 Obermair Hedvig válasza:
Hát a fiú cicáknál nem sok az esély. Amikor nekünk az egyik kandúrunk 3 napra eltünt mikor leültem pihenni láttam apa kocsija alatt . Azt hittem alszik mellé dobtam egy kis követ, semmi aztán virágot, semmi aztán beugrok az árokba és látom hogy véres a szája körül. Már akkor sírtam és szembe kellett néznem a ténnyel: meghalt. Nem apa ütötte el mert ő ki se mozdult a házból. Volt egy elméletünk, hogy az utcánkba száguldozó qwad-ozó hülyegyerek ütötte el.
2011. aug. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!