Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tanitsam meg az 1 eves...

Hogy tanitsam meg az 1 eves cicamat, hogy a pisit es a kakit ugy kaparja el, hogy az alomkovel takarja is be?

Figyelt kérdés

Egyszeruen sose ment neki, csak a dobozt kaparja meg a parkettat az alomtalca korul.

Van valaki akinek van erre bevalt trukkje?

Mar mutattam neki a sajat mancsaval, lapattal..de hajthatatlan.

Nem tudom szamit-e, hogy kandurka.


2009. ápr. 12. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

tudom ez nem nyugtat meg, de ez a jobbik eset. nálunk a cica akkora buzgósággal kaparja el a dolgot, hogy a fél szoba alomköves. hiába vettünk olyan cicaalmot aminek van teteje, tehát ilyen belebújós, nem értjük hogy, de anynira kapar hogy még aból is kiszórja a kövecskéket

mi úgy örülnénk ha csak az oldalát kaparná :)

2009. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Az én cicám se tudja rendesen elkaparni, ő is folyton mellette kapar, sajna megoldást én sem tudtam még kitalálni.
2009. ápr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Anyukám cicája 3 éves és ha elvégzi a dolgát, leül egy picit odébb és égtelenül nyávog, hogy valaki intézkedjen elkaparás ügyében.:) Mi nem tudtuk eddig másra szoktatni...
2009. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem tudod megtanítani. lehet, hogy később rájön, mert még tapasztalatlan. az én macskámmal is ígyvolt.
2009. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elkényeztette a mamája:)

az enyém(kandúrka)is így volt,hogy nem kaparta be.

Nna,a következőt tettem:nálunk az alom a rendes WC-ben van.Kilestem,hogy mikor "intézkedik",majd mikor végzett,besurrantam,és becsuktam az ajtót magunkra.(Csak a vicc kedvéért:panelban lakom és a 10.en-nincs túl sok hely bandázni:)Odaraktam Őkegyelmét a "cucc"mellé és kicsit ráfújtam az arcára.Leírhatatlan volt a megdöbbenése és a felháborodása,le is mászott azonnal,kimenni azonban nem tudott,mert csukva volt az ajtó.Summa summárum,a száz-nem-tom-hányadik alkalommal megült a hátsóján,akkor megmutattam neki,mi a teendő,ha végzett,azóta akár Kínáig is átásna,ha lehetne,annyira szeret kapargálni.(megjegyzem,majd egy hetembe került)

Lényeges szempont,hogy az enyém ekkor kb.6-7 hónapos volt,és azóta is mindig nagyon tiszta a tálcája,2 kisebb dolog után már szól is,hogy jöhet a takarítószemélyzet...

Kicsit kuszára sikerült,bocsi,de remélem legalább ötletet adhattam:D

2009. ápr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én cicám is ezt csinálja, kislány. Volt egy kandúr cicám is és amikor a kislány ott hagyta beraktam a kandúrt, aki azonnal bekaparta:)
2009. ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!