Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SÜRGŐS! A kiscicámnak valahogy...

SÜRGŐS! A kiscicámnak valahogy rosszul áll az egyik szemgolyója és valami folyik a szeméből is. Lehetséges, hogy kifolyik a szeme?! (lent több)

Figyelt kérdés
Este mentem ki, hogy kaját adjak a cicáimnak. Három van: egy lány, és annak a tavaly őszi és idei tavaszi fiú kölykei. Az idei tavaszi kiscicával történt ez: olyan, mintha nem jól állna a bal szeme és valami átlátszó folyadék folyik belőle. Nagyon aggódok, ugyanis az anya cica mindig pofozta és fújt rá. Lehet, hogy belekarmolt a szemébe?! Miután megláttam a kiscica szemét, húztam előtte egy madzagot és követte, tehát lát a szemével és nem is megy féloldalasan, mintha vak lenne a bal szemére. Amikor odament az anyacicához, az megszaglászta és ott nézte a kicsi szemét. Lehet, hogy ő karmolta meg, utána meg előtört belőle az anyai ösztön?! Kérlek titeket, akik tapasztaltak hasonlóakat, írjatok javaslatokat! Köszönöm!
2011. aug. 12. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
valószínűleg a belső szemhéja gyulladt be és esett elő. az átlátszó folyadék valszeg könny,ha nem rosszabb. mindenképp orvoshoz kell vinned.
2011. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy mi történt a szemével,azt szerintem már nem fogod megtudni(hacsak nincs térfigyelő kamerád,ami x napra visszamenőleg visszanézhető filmet ad,amit persze valakinek végig is kéne nézni...erre ideális több nyugdíjas nagyapa,nagymama,nagynéni,nagybácsi...ha tényleg érdekel...váltásban megszervezve)...mindazonáltal én mindenképp és minnél hamarabb elvinném állatorvoshoz...
2011. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
20:10,ha nem rosszabb alatt mit értesz mire gondolsz? vér nem lehet,az nem átlátszó...pisi megintcsak nem lehet,mert az nem ott jön ki... csak könny lehet,a kérdés az,hogy milyen sebet,esetleg belső,kívülről nem is látható sérülést szerzett a cica...
2011. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csarnokvíz is lehet,de valószínű a könny a szemhéj-előesés miatt. simán meg lehet gyógyítani,de orvos kell.
2011. aug. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem látható semmilyen seb sem a szeme körül, csak az, amiket már leírtam. :'(
2011. aug. 12. 21:31
 6/9 anonim ***** válasza:
vidd el állatorvoshoz!:)
2011. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz sürgősen!!!
2011. aug. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Másnap reggel kimentem és jól állt a szeme és tiszta volt. Most akkor mi történhetett?? :S
2011. aug. 13. 19:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon fáradt voltál és azt hitted ki folyik a szeme. Aludj korábban már (ne 2:00-kor)
2013. júl. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!