Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális ha a macskám szülés...

Matsuri kérdése:

Normális ha a macskám szülés előtt véres pöttyöket hagy maga után?

Figyelt kérdés
Fél négy felé elfojt a magzatvíz, de még mindig semmi, csak a kis vér pöttyök. Ezelőtt nem volt még macskám, rögtön egy vemhessel kezdtem :D
2011. aug. 13. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hagyad pihenni éjszaka meg fog elleni ;)
2011. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megellett a macska?
2011. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett a cicussal? Meglettek a kiscicák? :)
2011. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem a Stella nevű 3 éves cicám pár hete "fialt" (ez a helyes), és neki is vérpöttyei voltak, nem lett semmi baja. 8 kölyke lett. sztem ( 3 nőstényem van, és mind fialt már, és az összes vérzett, és mindnek 5 kölyök fölött lett az alma)ez a sok kölyköt jelenti
2011. aug. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos voltak problémák, mert túl korán kezdett szülni, és három kis embrió született, aztán tegnap elvittük orvoshoz, ott volt egy napig, meg kellett műteni, tehát ivartalanítva lett. Reggel pedig az állatorvos, közölte,hogy van két kiscica :D az a baj,hogy szegény nagyon megvan zavarodva, és folyamatosan ott hagyja a kicsiket. Az egyik pedig nem túl életképes :(
2011. aug. 15. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!