Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Etet valaki nyers hússal?

Etet valaki nyers hússal?

Figyelt kérdés
Van egyszerű receptetek kezdésnek? Hol kapom meg az adalékanyagokat, vitamint, taurint, halolajat stb?
2011. aug. 15. 22:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezt ma linkelték és isteni, két zöld kezet érdemelne a linkelő :D [link]
2011. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi! Ennek az oldal tanulmányozása során merült föl bennem, hogy vennék ilyesmit:)


Régebben 1-2 hozzászólónak volt 1-2 egyszerűbb receptje.

Amivel kezdenék. Az enyémeknek egyébként nem újdonság a nyers hús. Csak én egyszerre egy fajtát adtam nekik és kész. Máskor meg konzervet, szárazat.

Most kezdenék egy kicsit tudatosabban bánni a nyers hússal:)

2011. aug. 15. 23:03
 3/17 anonim válasza:
100%

az enyém imádja a darált marhát, pulykaherét, csirkemájat

mindent! és van hogy kilóra olcsóbb mint a macskakaja ami nem elhanyagolható

2011. aug. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
UUtolsó: honnan a búbánatból szerzel te pulyka herét? :D
2011. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Tök érdekes, elolvastam az ajánlott oldalt, meg amiket írtatok. Az állatorvosunk azt mondta, ne adjak nyers húst egyáltalán a cicának, mert megbetegszik, férges stb. tőle. Mi is furcsálljuk, mert az egér tényleg nem főzve-sütve kerül a hasába. Kinek van igaza?
2011. aug. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Egyértelmű, hogy kell neki a nyershús, a macska ragadozó és a természetben vadászik, nem pedig kirakott száraztápokon él:)


Mi 30 évvel ezelőtt is nyers hússal etettünk, nem is voltak konzervek és nem voltak elhízott macskáink sem.


Csak most egy kicsit magasabb szinten szeretném összeállítani neki az étrendet, ezért gyűjtöm az infót:)

2011. aug. 16. 08:59
 7/17 anonim ***** válasza:
Az én macskám nem bírja anyers húst,kihányja
2011. aug. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
ma 00:54-nek: Úgy adhatod a nyers húst (sertés kivételével), hogy pár napig fagyasztod előtte. Én is megbeszéltem az állatorvosunkkal, jónak tartotta a nyershúst etetést.Pulyka apróhúst veszek a csirkésnél, azt kapnak.
2011. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az én cicám is nagyon szerette a nyers húsokat, kapott mindenfélét, egyiktől se volt beteg. És tényleg olcsóbbra jön ki, ha veszel pár csirkemájat meg szárnyat a hentesnél, mint a konzerv. És szerintem egészségesebb is.


Amúgy ha mondjuk halat adtok neki (pl rántotthal volt az ebéd, és maradt belőle), akkor a szálkákat kiveszitek belőle? Én mindig kiveszem, pedig elvileg a macsesznak nem okoz gondot a szálka, de mégis félek, hogy megakad a torkán...

2011. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39%
nem szabad a macskáknak nyers húst adni.:| mert megbetegszik .
2011. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!