Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan irtsam ki belőle a...

Hogyan irtsam ki belőle a bolhákat így?

Figyelt kérdés
Nemrég észrevettem a cicámon, hogy eléggé bolhás. Megfürdettem bolhairtó samponnal, ami szépen meg is ölte a bolhákat a testén, de egy csomó van alapból a fején, a füle körül, a pofáján, két szeme között (meg persze peték is, ugye), ahol meg nem igazán merném átmosni ezzel a vegyszeres dologgal... mit tehetnék?
2011. aug. 17. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
veszel bolha kullancs nyakörvet vagy cseppet.
2011. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de ha nem mennek a nyakörv felé,mert alapból a fejen élnek,akkor nem ér sokat.
2011. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fronline spot on - tuti hatás
2011. aug. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

NEOSTOMOSAN nekem ez jött be, a kutyákra és gondolom a cicádra is jó ! ez egy ampulla , gyógyszertárban pár száz forint, azt írja egy ampullával füröszd meg az állatot,de én nem füröszteni szoktam, hanem bekeverek egy ampulla tartalmát egy liter vízbe és spriccolós flakonba töltöm . befújom a kutyákat, "hasát, hátát, körbe a nyakát "és a fekhelyüket is !

Nekem eddig ez vált be, de nagyon ! Próbáld ki , ne menjen a fülébe és a szemébe , én évek óta használom és sikeres volt mindig :)

2011. aug. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
81%
Nos elég ha vízzel megfürdeted de azt többször is azt a fejénél is lehet és nem lesz semmi baja:)
2011. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A neostomosan nagyon jó! Ahogy írták előttem, spricceld be a macsekot és a helyét, a buksiját pedig a már hígított oldatba mártott vattával töröld át (nedvesedjen át a szőre).
2011. aug. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 abigel777 ***** válasza:
a front-line már nem jó, a bolhák már kifejlesztették magukban az ellenszert. Az elején jó volt, de már nem hat. Az AdvantAge spot on viszont tökéletes, 1 hónapig tuti, nem is mennek bele, és csak pár csepp a tarkóra, nem kell fújkálni össze-vissza.kb 1500 Ft
2011. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!