Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez kínzás a macskának?

Ez kínzás a macskának?

Figyelt kérdés
A cicám már 6 hetes kora óta este bent alszik a lakásba. Meg is szokta, mindig az én szobámba alszik.Napközbe nincs bent csak este, reggel kap kaját,és este is.Ez kínzás számára?
2011. aug. 17. 22:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
56%
Nem
2011. aug. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
egyáltalán nem az :)
2011. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém folyamatosan bent tartózkodik, csak az erkélyre, ablakpárkányra tud kimenni.De ezt szokta meg.Néha próbálom levinni, sétálni, de retteg odakint az idegen helyektől, emberektől.

Ha kínzásnak érezné a cicád, akkor menekülne abból a helyzetből.Látnád rajta, hogy szenved.

2011. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
ne haragudj, de nem értem? az, hogy bent alszik? vagy az, hogy reggel-este kap kaját? mi lenne ezen kínzás? az én macsekjaimat ki sem tudnám rugdosni az ágyamból, ha meg nem kapnának 2x kaját, az nekem lenne kínzás, mert lekarmolná rólam a nadrágot és nyávogna, mint a ......:)
2011. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem :) Persze gondolom, ő sem bánja... Ivartalanított cicók jobban bírják.


Én is így szeretném/szeretem tartani a cicómat, de a kis disznó ma épp nem jött be, élvezi a szabadságot :)


Én örülök, ha bent van, mert éjszaka megy a csihi-puhi a macsekok között, és nem szeretném ha részese lenne egy ilyen harcnak (így vesztettem el az előző cicómat, egy beteg macska megharapta, megfertőzte, 2 hét alatt elvesztettem). Persze erre napközben is van esély, de talán kevesebb.


Szóval, maradjon csak bent és vigyázz rá!

2011. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem,miből gondolod hogy kínzás ez számára? Az én cilum is ilyen,estétől bent van(egész éjjel durmol a takarómon :) ),reggel eszik és este jön megint.
2011. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kínzás, sőt nagyon jó dolga van, hogy veled alhat, biztos vagyok benne, hogy élvezi:)

Sajnos az enyéim az allergiám miatt nem alhatnak velem, ha rajtam múlna, örülnék neki.

2011. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kínzás! A kicsit én is bent tartom éjjel, a nagy sajna kikéretszkedik, pedig én is akkor vagyok nyugodt, ha ő is bent van.

De ahogy bejön a hidegebb idő, ő is szívesen alszik bent és akkor én is boldogabb leszek:)

2011. aug. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, így minden OK :)
2011. aug. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 gaxal ***** válasza:
ez tök jó iggy télen se fázik
2011. aug. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!