Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám esténként 1-2...

A macskám esténként 1-2 alkalommal, mikor aludnék belemászik az arcomba, rajtam mászkál, és közben az arcomat szagolgatja a hideg, nedves orrával. Folyamatosan dorombol, nyalogat, és bújik, de nem marad egy helyben, és nem tudom hogy miért?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2011. aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
El ne hidd, amit az előző belinkelt:)
2011. aug. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Éhes? Unatkozik? Majd megszokja h alvás van este de én adok nekik kaját ha piszkálnak és akkor békén hagynak.
2011. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van kajájuk, innivalójuk is, ketten is vannak(testvérek), és mindig reggel 6-kor. (+-negyed óra)
2011. aug. 18. 23:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor kényeztetésre vágynak :D Szoktasd le őket, lökd le magadról mindig, előbb-utóbb megunja, persze nem máról hónapra, 1-2 hónap alatt maximum.
2011. aug. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én kiscicám is ezt csinálja, vagy este alvás előtt vagy reggel ébresztéskor. Szerintem kíváncsi és játszani is akar. Az enyém a mancsával tapizza az arcom, az orrom (néha azt meg is akarja harapni ebből gondolom,h játék), de valamelyik nap arra ébredtem, hogy megnyalta a szemhéjamat :D Szerintem ez mind játék, ismerkedés stb.
2011. aug. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Aranyos, de ha lehet, ne hajnali 6-kor csinálja már. XD
2011. aug. 19. 21:22
 8/10 anonim ***** válasza:
mit vársz egy macskától? az éjszakai állat, a hajnali hat az neki a nappal...
2012. dec. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Manita92 válasza:
Még mindig aranyosabb mint az enyém. Az rám sem hederít csak elkezd játszani és csörögni háromnegyed hatkor. :/ Mondjuk egyébként sem bújós cica, bár lehet, hogy azért, mert még kölyök.
2013. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az enyém is hajnalban ébreszt én kicsit megsimogatom , babusgatom és akkor odatepelszik mellém aludni, én imádom, h ezt csinálja
2017. jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!