Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetesen leforráztam a...

39 hetesen leforráztam a pocakom a köldökömnél. Hideg vizet engedtem rá, meg aloe first-el fújtam. Keményedik a hasam folyamatosan. Lehet baja a babának? Megindulhat a szülés?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
39 hetesen??? Az máár kicsit sok, alapból el kellenne menned orvoshoz,nem?
2011. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Szia! Én kb.félidősen forráztam le a pocakomat.Nem lett baja,de van egy folt a vállán...
2011. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
szerintem menj orvoshoz
2011. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

A babának baja nem nagyon lesz, hacsak nem olyan súlyos a forrázás, hogy átégette a hasfalad, a zsírszövetet a méhfalat... Ettől ne aggódj. Vannak népi babonák, hogy ami az anyát éri az meglátszik majd a gyereken, nem hiszek benne, pedig nekem is ott van bibim, ahol anyumnak a cipő feltörte a lábát... Ha lesz lesz, ha nem nem lesz foltocskája.

Bébi rendben.


Beindul a szülés: frontok jönnek mennek, te meg már a célban vagy, ha megszületik a pici akkor már érett újszülött lesz, és Te is előttem szülsz. Hogy most mennyit segít ezen a forrázás, azt igazából sose tudjuk meg.

Én itt ülök a 40hét0napommal, a hátam mögött pár huncuttal csak ma.., és azon túl, hogy jóslózok semmi, nem akar beindulni, ha neked idő van, akkor egy tüsszentéstől is szülni fogsz.

Szóval nyugodj meg, ápold a bibid, aztán csak ügyesen a szülőszobán, amikor oda kerülsz.

2011. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem nem lesz baj. A felső hámréteg kicsit felpúposodott, és két helyen, mintha hámlana, lejött egy kis bőr. Magamat nem annyira féltem, inkább a babámat. Tudom ott a bőr, a hasfal, zsírréteg, magzatvíz, de azért valamit Ő is érezhet odabent...Mindenkinek kívánok gyors, könnyű szülést...
2011. jan. 8. 20:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem is mész el a dokihoz, legalább hívd föl, egy telefont megér.
2011. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!