Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a bolhás cicámra?...

Mit tegyek a bolhás cicámra? CSAK HÁZI PRAKTIKÁK ÉRDEKELNÉNEK!

Figyelt kérdés
Bolhás a macskám be szeretném engedni a házba, mert nagyon kötődik hozzám, de bolhás és így nem tudom! Nem tudtok valami HÁZI praktikát ellenük? :(((
2011. aug. 19. 21:52
1 2 3 4 5
 1/47 Futurare ***** válasza:
fürdetés, de ha csak beledobod egy vödör vízbe akkor fejére mászik az összes és az csúnya látvány
2011. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
ha bírja a cicus akkor próbáld meg vices sűrű fésüvel kifésülni :) házilag nem tudok jobbat
2011. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
79%
elmész és veszel frontlinet. ennyit megér a macskád? csak szenvedni fog..ha macskád van törődj is vele
2011. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
79%
csak házi praktika, az igen.... inkább nem mondok semmit. hatásos eredményt így semmivel sem fogsz elérni.
2011. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
79%
azért szomorú, hogy még bolhátlanítani sem hajlandók normálisan, megfelelő szerekkel az emberek a macskájukat...
2011. aug. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Na álljon csak meg a menet!

Idefigyeljen minden okoskodó gyökér!

Nem az van, hogy lusta vagyok normális bolhairtót venni, csak arról van szó, hogy este 10-kor sehol nem tudok ilyen szert vásárolni! A macskám be akar jönni, kaparja a szúnyoghálót mint egy idióta és nem hagyja abba, el lett kényeztetve! Ennyi, a mai napot szerettem volna megoldani ezzel!

Vasárnap meg vennék normális szert mivel 20-án nincs nyitva szinte semmi!

ENNYI!

Köszönöm a NORMÁLIS válaszolóknak, a többieknek meg inkább nem mondok semmit...

2011. aug. 19. 22:10
 7/47 anonim ***** válasza:
Fürdetés...de lehet, hogy nyitva van egy patika és embereknek van tetű kiszedő -tudom bolha de hátha hatásos-azt próbáld meg...De fürdtésnél ne kádba hanem zuhanyzóba ajánlom és fejet is csak a fülre vigyázz mert begyulladhat!
2011. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:

Tegnap mért nem vettél bolha irtót?

Amúgy a fürdetésen kívül nem tudok jobbat én sem. Az a baj hogy ha beviszed szétpattognak a bolhák mikor fürdeted. vagy vársz hétfőig vagy elbolhásítod a lakást.

2011. aug. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:

jaja, miért nem vettél már ezelőtt bolhairtót? Azt ne add be, hogy ma vetted észre, hogy bolhás a macska. Kár is, hogy leírtad, amit írtál, mert ez enyhén szólva is kifogás....

Szóval eddig nem volt bent, hagy legyen csak bolhás, hisz kint van... de nem baj, hogy a bolhák megölhetik az állatot..

2011. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Te hülye vagy, nem érdekel miket írkálsz, az sem ha nem hiszed el! Le vagy ....

Mi az hogy tegnap miért nem vettem? Ma is vehettem volna. Azért nem vettem, mert volt itthon, a macska eddig is bolhás volt, de mindig irtottam róla, mivel beengedtük a házba.

A tubus kifogyott és csak később kapcsoltam, hogy nincs már benne. Ennyi...

Törődöm az állataimmal, mert szeretem őket, ez van!

2011. aug. 19. 22:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!