Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nagyon sok a pára a lakásomban...

Nagyon sok a pára a lakásomban, mivel tudom kicsit csökkenteni? Főleg házi dolgok érdekelnének

Figyelt kérdés
hallottam olyat hogy só vagy liszt legyen valahova kihelyezve, ez használ?
2009. dec. 16. 19:35
 1/9 anonim válasza:
100%
Most reklámozzák a tv-ben ezt a Stop párát,ami magába szívja a párát és ezáltal megakadályozza a penészedést meg ilyesmit,szerintem árulják a hipermárketekben.Ez pont ilyen célra van kifejlesztve.Nem tom mennyibe kerül.Házi módszert bocsi,de nem ismerek ebben a témában!
2009. dec. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Házilag csak a szellöztetés segit - óránként 5 percre teljesen kinyitni az ablkaot.
2009. dec. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Nekünk a két szobás lakásban 3 "csoda" ceresit stop pára is van...sz@rt se segit,szellőztetni is próbálok amennyit tudok,de nem lehet nyitva egész napra az ablak a babára
2009. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Ja,igen a kérdésre nem válaszolta,szerintem a liszt és a só olyan mint a halottnak a csók.
2009. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedi fütésed van, a gyakori szellőztetés mellett normálisan kell fűteni, vagyis nem alig. Főzés közben használj fedőket és kerüld a "direkt" párásitást. Így talán picit javulni fog a helyzet.
2009. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk olyan sok a pára, hogy még ez a Ceresit sem segít.Rendszeres szellőztetés, ennyi. És örülj, hogy még nem penészesedtek, mert onnan már egyenes az út:-((
2009. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát sajnos a fürdő penészes :S
2009. dec. 17. 15:26
 8/9 anonim válasza:
100%
Hát sajnos nálunk is,hetente vagy 2 hetente kell már leszedni a penészt azzal a sprayel.Van valami elektromos vagy milyen párátlanito,aztmondják az jó.
2009. dec. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szavo spray teljesen jo:) tökéletes :) ajánlani tudom csak
2010. ápr. 15. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!