Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hallott valaki már ilyenről?

Hallott valaki már ilyenről?

Figyelt kérdés
Van egy 2-3 éves anyacicánk, most ellett júliusban. Eddig már többször is ellett, volt, hogy egy évben többször is, de soha nem fordult vele az, ami most hirtelen történt. Eszik normálisan, nehéz is, de ha hirtelen feláll, akkor megszédül, elesik. Nem látszik rajta semmi sem, hogy lenne vele valami, csak ez, hogy elesik. volt már valakinek a cicájával hasonló? Vagy valaki hallott már ilyenről, hogy miért lehet?
2011. aug. 22. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
de miért nem mutatod meg dokinak? ő nem tud magától elmenni mint pl Te..és sztem elég nagy baj lehet ha elesik!
2011. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sosem hallottam még ilyenről és szerintem nem hangzik túl jól.Legalább telefonon kérdezd meg a dokit, hogy mitől lehet.
2011. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Te a FELELŐTLEN ÁLLATTARTÁSRÓL biztos nem hallottál még... Hát akkor elmagyarázom. Az ilyen álla tartók, eldöntik hogy nekik kell egy állat, de a költségekről már nem tud gondoskodni, csak a saját érdekeit nézi. A legnagyobb baj hogy nem IVARTALANÍTANAK az ilyen állattartók, és ezzel évente több százezer macska kerül sintértelepre, hiába mondja hogy elajándékozza, és akihez kerül a kiscica, az helyette meg menthetett volna egy életet.. Gondolkodj ember! IVARTALANÍTS!
2011. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Ez felháborító. Évente többször is. Büntetni kellene. PÉNZBÍRSÁG!!!!!
2011. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha nincs ivartalanításra pénzed akkor ne tarts állatot. Ilyen egyszerű, ajándékozd el, ilyen embernek n nem kell macska, igen pontosan, pénzbírságot kéne bevezetni. Az ilyen barmok miatt van tele a sintértelep, aki állatot vállal, de ivartalanítani már szarik bele.
2011. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha júliusban ellett, akkor valószínűleg nem azért szédeleg, mert bent maradt valami szülés után, mert akkor már elpusztult volna. Viszont komoly bajra utal. Én sem teketóriáznék sokat, rohannék vele az állatorvoshoz.
2011. aug. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a csivava kutyussal volt így.A szülés-szoptatás következtében rendkívüli kalcium hiány alakult ki,amit csak állatorvos tudott kezelni. Vidd el dokihoz!
2011. aug. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi van a cicával?
2011. aug. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!