Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicánkat megmérgezték ( Hogy...

Cicánkat megmérgezték ( Hogy élhetnek ilyenek a földön? (

Figyelt kérdés

2 és fél éves volt csak, másfél nap szenvedés után elaltattam szegényt. Hiába kapott oltásokat nem segített rajta. az a fájdalmas sírás pedig borzasztó(

Aki ezt tette kívánom neki ugyanazt a szenvedést!


2011. aug. 23. 17:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jaaaaj, dehogynem! Ha majd elmúlik a fájdalom, de ha ilyen marhák laknak körülöttetek, akkor mindenképp benti legyen, mjuk ha már a bébi is nagyobb lesz :) Részvétem :( Én is megmérgezném ezeket! Pl. vmelyik évben emlékeztek, h az állatkertben meghaltak a macik, mert valami unintelligens ember alatti lény mézzel átitatott szivacsot dobott be nekik? Az állatkertben, mert aztán ott nagyon zavarhatta őt a maci! Tutira ilyen állatkínzó jellemű sorvadt agyú bunkók ezek, akiknek nincs semmi örömük az életben. Mjuk nem is érdemlik meg h legyen!
2011. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Nagyon sajnálom!Pár hónapja az én cicámat is megmérgezték gyönyörű cica volt nagyon szerettem 8,5 éve velünk volt...rohadjon meg az ilyen embernek nem nevezhető valaki.nagyon megsirattam szegénykémet:(
2011. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

undorító... lecsuknám a francba, akit ilyet tesz... és azért is, mert aki ilyenre képes, az beteg. így nem csak állatokra veszélyes sztem...

a legdühítőbb hogy az igazságszolgáltatás segítségével nem tehetsz semmit, nem foglalkoznak ezzel, és bizonyítani sem tudnád, akkor sem, ha tudnád, ki tette :SS

ha meg magad állsz bosszút, még a végén te húzod a rövidebbet.

2011. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%

Az én cicámat is igy mérgezték meg tavaly, Ő kinti cica volt mire előjött már bármire késő lett volna. (elől- hátul jött belőle minden)

Nem sírt csak hozzám jött, és én nem tudtam rajta segíteni. Azt hittem a szívem szakad meg. Nem tudom mit mondjak ilyen emberekre, rosszabb az állatnál! Még ma is siratom szegényt!

2011. aug. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 2 macskám is mérgezésbe halt meg... nagyon hiányoznak:/

Örök nyugodalomra: Cicuska és Feki

2011. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem lenne szabad kiengedni a cicát. Benti cica kell, hogy legyen. Nekem nem volt ilyen problémám, Bp-en élek, belvárosban.
2023. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!