Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A hiúzt lehet háziállatként...

A hiúzt lehet háziállatként tartani?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 13:05
1 2
 11/14 anonim válasza:
51%
Minek akarsz egyáltalán egy vadállatot bezárni?A magadfajtát tartanám háziállatnak én leginkább.
2011. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

magyar törvények nem engedik de egyes országokban feltételekkel lehet.

hogyha van pénzed 20-70 négyzetkilométeres magán területet venni egy külföldi országban akkor természetesen...

nem ismerem annyira ezeket a törvényeket de hogyha tényleg szeretnél egy ilyen cicát háziállatnak nézz utána melyik országokban engedélyezett és milyen feltételekkel.

2011. aug. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Farkas Bálint válasza:
6-8, de akár 10 centis karma is lehet ami borotva éles és nem nagyon törik le a mancsáról könnyen. + A mancs egy kb 20-25 centis beste izomból kiépült mellső végtaghoz tartozik, korábban is olvashattad, amin még én is ledöbbentem by the way, hogy 4 méterre is el tud velük ugrani, És a fogai is 6 centi körüliek..... Nem nagyon hiszem, hogy kell ez neked.
2015. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Farkas Bálint válasza:
Az Észak-Európai országokban valóban engedélyezett, előre vadasparkból vagy vadőri felügyeletből venni, de nem véletlenül mondják, se a Finnek, se a Svédek azt hogy saját felelősségre.
2015. febr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!