Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vélemény a Sphynx macskáról?

Vélemény a Sphynx macskáról?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd egyet ha kiköltözök külföldre..nagyon tetszik ..nekem mindig az tetszik ami másnak ronda :) na szóval csak véleményt szeretnék Róla hallani!


a google a barátodtól kiméljetek mert tapasztalatokra vagyok kiváncsi köszi :)


2011. szept. 1. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
syntaxx err
2011. szept. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
????????????
2011. szept. 1. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Nekem is naon teccik.Imádom.A legpajkosabb cicus a világon és a legjobb barát.Nagyon inteligens ,és az eddigi macskáim közül Ő tanulta meg legkorábban a szobatisztaságot.
2011. szept. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ronda,bocsi.:).De nem az na lényeg hogy néz ki egy állat,hanem hogy milyen.:D
2011. szept. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó semmi baj sok embernek nem tetszik te legalább normálisan mondtad el :D de mind a kettőtöknek köszönöm :) Hát egyszer csak szerelmes lettem ebbe a fajtába :D
2011. szept. 1. 17:27
 6/8 anonim ***** válasza:

iszonyatosan ragaszkodnak az emberhez, sokkal jobban, mint a többi macska, nincsen bundája (ergo nem lesz minden cuccod szőrös), ami jó pont lehet lakásban.


http://www.youtube.com/watch?v=l7ZqCjKa_OY


nagyon barátságos, kedves cica, és egyébként játékos is. jó választás. ;)


(nekem nincs, de nagyon édesnek találom őket, még akkor is ha csúnyácskák a szőrtelenségük miatt.)

2011. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket nagyon édes..:) és azt is amit elmondtál Róla :) Örülök hogy nem csak én szeretem :D
2011. szept. 1. 18:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Háháá:D:DEz is nagyon nagy http://www.youtube.com/watch?v=4-8Sm6IvwgA&feature=fvwrel

Nagyon aranyos cicák a sphynxek:DD

2011. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!