Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudnék gazdit találni...

Hol tudnék gazdit találni cicámnak?

Figyelt kérdés
Ugytaláltuk, egésséges, kedves szép és kicsi :99 de nálam nemmaradhat.. ha tud valaki gazditneki irjon ( Pakson vana cica) jelképes öszegért adnám, elvböl
2011. szept. 3. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól eltekintve, hogy irgalmatlan a helyesírásod, ugye nem gondolod komolyan, hogy egy "ingyen talált" cicáért pénzt fogsz kapni? Viccnek is komolytalan.
2011. szept. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De írta, hogy jelképes összegért, elvből.

Tudod mit jelent a jelképes összeg?

Csak amiatt van, hogy ne vigye el "akárki". Hanem egy normális ember, aki pár száz forintot hajlandó érte kifizetni. Az nagyobb eséllyel lesz jó gazdája.

2011. szept. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen ingyen találtam, való színű műteni kell a lábát, orvoshoz viszem :)) és nem akarom, hogy valaki elvigye majd kidobja megint *__*
2011. szept. 3. 23:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Tegyél fel képet ide is meg am az expresszre stb.

De amit ajánlok nagyon az ez az oldal:

[link]

2011. szept. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hell-ikon ***** válasza:
100%

Az első kimondottan saját macskámért 1 Ft-ot kértek jelképes összegként a nyugdíjas gazdái, jó 10 évvel ezelőtt.:) Nem volt ennyire apró nálam, így kaptak 100 Ft-ot.:)

Most nyugis időskori napjait éli, de nem rest helyretenni a német juhászomat, ha az elfelejti hol a határ. :)


(bocs, nem tartozik szorosan témához, de eszembe jutott ez régi kedves történet és nem bírtam ki, hogy ne írjam le.:))

2011. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
www.jofogas.hu én itt találtam meg az én kismacskámat :)
2011. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2011. szept. 4. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!