Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért folyik a cicám nyála?

Miért folyik a cicám nyála?

Figyelt kérdés

Egyszer,amikor simogattam,tiszta nyál lett a kezem és ekkor vettem észre,hogy tiszta nyála szája!

Nem tudom,hogy hogyan írjam le,de nem úgy folyik,mint mondjuk a kisbabáknak,hanem van a szájánál nyál,ami ott áll és lóg!

Elég hülyén fogalmaztam meg,de nem tudom,hogy hogyan írjam le érthetően!

Azóta szinte mindig ez van,amikor simogatom!

Nem lehet az,hogy a doromboláshoz van köze,hogy jó neki?

Szóval miért lehet ez??

Előre is köszy a válaszokat!

Üdv!


2009. ápr. 20. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Be van oltva veszettség ellen, ha kijárós? Mert ez annak a tünete is lehet, de idegrendszeri bajé is pl, meg ki tudja még mié, nem ártana állatorvoshoz vinni...
2009. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,kinti cica!
2009. ápr. 20. 20:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
és veszettség ellen oltva van? pesti, egyéb nagyobb városi vagy falusi cica?
2009. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul egyes macskáknál, hogy ha jól érzik magukat mikor az ember simogatja őket, akkor elkezdenek nyáladzani. Sokszor egész cseppek is jöhetnek :D. Úgyhogy szerintem csak nagyon elengedi magát, mert jólesik neki, hogy simogatod.
2009. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

mindenesetre ha hirtelen megváltozik a viselkedése, akkor állatorvos

amúgy nekem egyik macskám sem produkálta ezt...

2009. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

szerintem vidd el àllatorvoshoz,mert lehet egy szàjfertözése is amit csak gyogyszerrel lehet elmulasztani.

az én cicàmnak folyt a nyàla, és amikor belenéztem a szàjàba a nyelvén fehér pöttyök voltak.majd az àllatorvostol kapott gyogyszerrel elmult.

2009. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám kijárós, és ha simizem és nagyon jó neki, akkor az én cicámnak is folyik a nyála. (Természetesen minden fellelhető oltása megvan,féregtelenített,az orvounk ellenőrzi rendszeresen az állapotát!) és makk egészséges!
2009. ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Falusi cica és nincs beoltva!

De az utolsó válasz alapján úgy látszik,hogy nem mindig van baj,ha ilyesmi történik,persze azért nem árt az állatorvos!

Üdv!

2009. ápr. 21. 16:31
 9/9 anonim válasza:
100%

a nyála azért folyik, mert elindul a nyálelválasztása ilyenkor. adj neki kaját, ha ez történik, és meglátod h rögtön elkezd majd enni.

az oltás miatt viszont keresd fel mindenképp az állatorvost! évente 1 oltás mindössze, plussz a veszettségi, mivel kinti cica.

2009. ápr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!