Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért folyik a cicám nyála...

Miért folyik a cicám nyála simogatáskor?

Figyelt kérdés
ha elkezdem simogatni akkor dörgölőzik, hempereg, bájolog... és 1-2 perc múlva nem nagyon csak picit le-le csöppen egy kis nyál a szájalszéléről. de miért? ennyire élvezi a simogatást?:D amúgy még az az érdekes hogy csak akkor csinálja ezt ha Én simogatom! amúgy egy aranyos 1 éves kandúrról van szó:)
2010. máj. 8. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rádgerjed mert lány vagy..
2010. máj. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hülye bzik kíméljenek
2010. máj. 8. 11:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a cica neméhez (üzenem az elsőnek), nekünk volt egy nőstény cicánk, ő is mindig nyáladzott, amikor nagyon élvezte a simit, és most is a két macskám közül a lánycica ilyen nyálas...nincs semmi baja, csak élvezkedik. Az embernél is beindul a nyáltermelés, ha valamit kíván, a macskák sem egyformák, mindegyik másképp működik!:)
2010. máj. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké köszi:D
2010. máj. 8. 12:19
 5/7 anonim ***** válasza:
az én cicám is lány,ivartalanított és a mai napig(3 éves)mindig az esti simizésnél összenyálazza a pizsimet,dagaszt....úgyhogy már megszoktam a nyálcsorgatást:)
2010. máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyémnek a könnye csorog, amikor simogatom.
2010. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nem mondott hülyeséget .Az enyémnek is csöpög a nyála,de az enyém utána be is gerjed,feláll a kuksója.komolyan
2010. máj. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!