Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám ivartalanítva lett...

A cicám ivartalanítva lett egy hónapja és meg is kapta a szükséges védőoltásokat. Egy hónappal ezelőtt ez első adagot, tegnap pedig a másodikat. Mi a baj?

Figyelt kérdés
Estére már elég bágyadt volt, arra gondoltam h az injekció mellékhatása, ma reggelre vszont fel sem kel, nem engedi h hozzáérjek, csak keservesen nyávog olyankor.Mi a baj? Annyit kell még tudni, hogy Őt dec-ben fogadtuk be akkor lehetett kb. 5-6 hónapos, így nem tudjuk h akkor már volt-e védőoltása vagy sem. Lehet az a probléma, hogy akkor volt már védőoltása és az hogy most is kapott már sok?
2009. ápr. 21. 05:40
 1/4 A kérdező kommentje:
A kérdés írója vagyok: most már sántít is a bal elsőre, de egy óra és visszük orvoshoz. Azért várom a válaszokat!
2009. ápr. 21. 06:55
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

szerintem azonnal menj vele a dokihoz.

nem hinném ,hogy egy injekcionak ilyen hatàsa lenne.

2009. ápr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan menj orvoshoz.
2009. ápr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt írtam másodszorra h megyek vele, orvosunkkal egyeztettem már akkor.

Egyébként a diagnózis a következő volt: az izomba is jutott az injekcióból, ami azon a helyen kisebb gyuladást eredményezett, volt hőemelkedése is. Ettől a gyulladástól sántított.

Kapott láz és fájdalomcsillapító injekciót ill. homeopátiás gyulladáscsökkentő injekciót is.

Mostmár eleven, jól van! :)

De egyébként a neten olvastam, hogy nem kellett volna ennyire megijednünk, persze vittük egyből, csak hát jó lett volna ha a dokink szól, hogy ilyen eset előfordulhat. (egyébként már úton a dokihoz elevenedett :) tudta h hova visszük :P )

2009. ápr. 21. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!