Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen nevet adjak a macskámnak?

Milyen nevet adjak a macskámnak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 04:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát, a miénknek emberi neve volt, de mostmár nem biztos, hogy azt adnék neki, inkább valamilyen macskanevet.

Amúgy meg úgyis egy csomó beceneve volt, sokféleképpen hívtuk. Szóval nem számít annyira a név. :)

2011. szept. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
88%
Én amikor megkaptam a cicám, fellapoztam egy naptárat, hogy megnézzem az összes nevet, és olyat kerestem, ami embernek ritka, és illik rá. De egy csomó ideig nem tudtam megszokni ezt a nevet, most meg már megszokásból én általában nemes egyszerűséggel cicámnak hívom.:D
2011. szept. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 LuckyestLooser ***** válasza:
Diló...így hívtam a hörcsögöm de szerintem macskának is megfelel
2011. szept. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
az enyémnek Csigusz a neve :'D
2011. szept. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Itt talalsz sok macskanevet,nem mindegy milyen szinü is a cica,egy feherre,nem illik pl. a kormi nev.

[link]

[link]

2011. szept. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek Cinci a neve:) Tudom nem túl eredeti, de illik rá:) Kis termetű (már 2 éves lesz, de még mindig fele akkora , mint a házi cicánk) hófehér félhosszú szőre van és egyik szeme barna, másik kék. Mellesleg utcáról hoztuk, egy kuka mellett találtunk rá csontsoványan...
2011. szept. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézz rá a macskádra, és az első olyan szó (kivéve macska :D, mert akk tök fölösleges az egész) ami eszedbe jut róla, az legyen a neve. Az én macskámat úgy hívják Zsír. Imádom feketefehér sárga szemű... hmmm gyönyörű!
2011. szept. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
72%
az enyém Béla, előtte Aranka volt :)
2011. szept. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 nagyontamas ***** válasza:
100%

Ha van fantáziád, az a legjobb név amit "Ő ad magának".

Vagyis ismerd meg, és a legjobb név az, ami ki kívánkozik belőled, ha hívni szeretnéd.

2011. szept. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én imádom a különleges neveket állatoknál, nem mint pl: Kormi, Folti... :S Nekem két cicám van az egyiket Ceruzának a másikat Kaktusznak hívják :D
2011. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!