Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen tápot adjak a macskának?

Milyen tápot adjak a macskának?

Figyelt kérdés
Hogy jól fejlődjön, de ahoz képest nem túl drága.
2011. szept. 7. 09:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
mi gazdaboltban vettünk száraz eledelt, napközben azt rágcsálják, egyébként CBA-s konzervet esznek, tejet, kenyeret, maradékokat... hatalmasak! :D
2011. szept. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én cat chow-val etetem
2011. szept. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
mellette persze kap alutasakosat is Felix-et...előző voltam
2011. szept. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Enyém többnyire egeret fog, és majd' kicsattan az egészségtől. Ami nem is csoda, hiszen ez a számára legideálisabb, legtermészetesebb étel. (Emellett mondjuk kap száraztápot is.)
2011. szept. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
utolsó,azt remélem tudod,hogy a macskád addig fog kicsattanni az egészségtől,amíg nem eszik meg egy mérgezett egeret...akkor majd bánni fogod,hogy nem vigyáztál jobban...félre ne érts,nem bántani akarlak...de sajnos sok szomszéd nem foglalkozik a környéken élő macskákkal és kiteszi a mérget...
2011. szept. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém Royal Canin Kittent kap, a tíz kilós zsák volt 15ezer, ami elég 7-8 hónapig. Havi szinten tehát kb. 2200 forint...

Emellé nem muszáj alutasakosat, vagy bármi mást adni,. hiszen abszolút teljes értékű táp, de az enyém kap hozzá halat, pulykahúst is, de mondom, nem muszáj.


Sokkal olcsóbban kijövök ezzel, mint ha hetente venném neki ezer forintokért a gagyi viszkászt és a konzerv sz@rokat.

2011. szept. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:59


Nem hiszem, hogy ez fog történni, tanyán élek, és nincsenek szomszédaim. Meghát a macska úgyis a takarmány körül fogja az egereket. =)

2011. szept. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
így legyen...nekünk halt meg így macskánk,ezért írtam...jó szándékból :)
2011. szept. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor száratápból Royal Canint veszek. És konzervből milyen márkájú lenne gazdaságos?
2011. szept. 7. 10:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a Metroban szoktam venni pulykaapróhúst. 6-700 forint és kb. másfél kiló. Megfőzöm és adagokra osztva zacsikban lefagyasztom. Ennél gazdaságosabb nincs és akkor színhúst kap a kicsike.
2011. szept. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!