Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen tápot válasszak a...

Milyen tápot válasszak a kiscicáimnak?

Figyelt kérdés
van 4 db 3 hónapos kiscicám .milyen macskatápot vegyek nekik szárazat és nedveset is írjatok .(NORMÁLIS válaszokat )
2011. okt. 30. 11:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én elkezdeném rászoktatni a házikosztra, mert ha nekiállsz mindenféle drága konzervet venni nekik, az életben többet mást nem lesznek hajlandóak megenni.
2011. okt. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
eddig házikoszton éltek és most akarok majd lassan átállni másik tápra..:)
2011. okt. 30. 14:20
 3/15 anonim ***** válasza:
Nehogy házikoszton tartsd őket hosszú távon mert az nem tartalmazza azokat a tápanyagokat amire egy macskának szüksége van. Nem tudom milyenek az anyagi körülményeid de ha megteheted akkor a legjobb ha prémium minőségű tápot adsz (acana orijen, hill's, royal canin), bármelyik jó mert mind jó minőségűek. Olcsóbb, középkategóriás tápok a cat chow, vagy a purina. Mi joserával etetünk, szerintem elég jó minőségű és jó árban van. Nedvesből szerintem jó áron van a dein bestes (dm saját márkás), mi azt adjuk a macskáknak és imádják.:)
2011. okt. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:D
2011. okt. 30. 14:40
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia én a Topix (aldi), dein bestes(dm), és winston(rossmann) szárazat ajánlom. Mert 30% körüli a hústartalmuk és elég jó árban vannak. Bár a topix a legolcsóbb, mert csak 325 ft/kg ráadásul szőroldós is!!!, a dm 650/750g és a winston is olyasmi. De ezek érik meg árban a legjobban és szeretik is a cicák, és van olyan jó mint a sokkal drágább purina, a többiről ne is beszéljünk...


Konzerv: topix, shah-aldiban kaphatóak, butchelors-tesco, multifit- fressnapf, opti cat-lidl, dein bestes-dm, és winston-rossmann. De az utóbbi kettő nem a legjobb, kevés bennük a hús...

A shah és a butchelors-ben 60% a hús

az opticatben, topixban és multifitben pedig 30% körüli

2011. okt. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen majd kipróbálom :)
2011. okt. 30. 17:26
 7/15 A kérdező kommentje:
A Whiskas az jó nem??
2011. nov. 1. 18:48
 8/15 anonim ***** válasza:
adjneki cumisüvegből langyos tejet és ha már nő a foga adjál neki konzervet mert mi is így etetjük őket
2011. nov. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2011. nov. 1. 19:30
 10/15 mucus98 válasza:
Ha mindenáron macskatáp, akkor legyen inkább nedves, mert szerintem a 3 hónapos kiscicának a száraz még túl kemény :)
2011. nov. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!