Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges, hogy a kismacskána...

Lehetséges, hogy a kismacskának nem fejlődött ki a szeme?

Figyelt kérdés

3 hete születtek Perzsa cicáink. A 4 közül egy gyengécske, sokkal kisebb mint a többi. Nehezen akart kinyílni a szeme. Sőt az egyik szemét mintha valami barna " csipa " szerű lepte volna el és azóta is ott van. Most arra gyanakszunk, hogy lehet nincs ott a szeme. Mikor született, mintha 2 dudor lett volna a szeménél .

Valaki tapasztalt mát hasonlót ?


2011. szept. 8. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Törölgesd le kammillateás vattapamaccsal a csipát, akkor meglátod, van-e szeme. Más baja nincs? Keress neki jó gazdit, ahol szobacica lehet.:)
2011. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem jön le a szeméről. naponta többször törölgetem. erősen meg nem akarom neki. Kíváncsi leszek az állatorvos mit mond. onnan gondolom, hogy nincs szeme, mert egy kicsit az a belső sarkánál már tisztult és nincs ott a szeme :SS
2011. szept. 8. 22:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus.

Írd majd meg, hogy mit mondott a doki rá!


Nekem volt egy cicám, akinek nagyon csipás volt a szeme, és amikor törölgettem a kamillás vízzel, olyan volt, mintha folyna ki a szeme... Borzasztóan megijedtem, de aztán szépen meggyógyult.

Remélem, ennek a cicának is rendbejön a kis szeme.

2011. szept. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt a csipát el kell takarítani a szemük elől mert megvakulhatnak:( De szerintem lesz szeme neki ne aggódj csak megkeményedett a csipa:)Tudom milyen nehéz kiszedni neki, de a kamillás vattapamaccsal mosogatod felázik egy idő után és lejön neki:) Sok kiscicát neveltem már fel:)
2011. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnyugtatok mindenkit volt szeme a kiscicának és 2 hónapos korára nagyon szép cica lett belőle :)))
2011. okt. 27. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!