Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg tudom tanítani az új...

Meg tudom tanítani az új kismacskának, hogy ugyanazt a nagy (! ) macska wc-t használja, mint a mostani felnőtt macskusz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 14:58
 1/5 anonim válasza:
persze :)
2011. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem, mert mindehol azt olvasni, hogy macskalétszám+1 db almostál kell... igaz ez?



Köszönöm a válaszod!

2011. jún. 29. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az "ahány macska plusz egy almostál" elv ami Amerikában divatos jó nagy hülyeség, csak pazarlás az egész. Szerintem bőven elég ha annyi alomtál van amennyi macska, és még lehet hogy az is sok lesz. Nálunk két macska van és a két alomból sokszor csak egyet használnak, még egy teljesen fölösleges volna. A lényeg hogy legyen a kicsinek egy külön alomtálja, arra szoktasd rá aztán majd elválik hogy melyik melyiket fogja használni. Nálunk csak az első pár hónapban volt szigorú elkülönülés, aztán most már mindketten használják egymásét, vagy csak egyet, amelyikhez kedvük szottyan.
2011. jún. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 UnstoPPaßle válasza:
Igen,persze a macska okos allat mindent megtanul IDOVEL.De vigyazz arra hogy elsonek az alomba piszkoljon mert pl az en macskam eloszor a szoba sarkba csinalta eloszor es amikor oda vittem az almot nem oda piszkolt hanem a masik sarokba ezzel vigyazz mert ha megszokja kicsi koratol elete vegeig ott fog piszkolni.
2011. júl. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 macskánk van, 3 alomtálca, vegyesen használják.
2022. szept. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!