Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, ha a picik már...

Mit tegyek, ha a picik már nem szopnak és az anyuka teje megkeményedett?

Figyelt kérdés
A picik lassan 7 hetesek, de már esznek és nem szopnak, az anyukájuk hasa pedig rögös lett, bele keményedett a tej. El fog múlni magától, vagy vigyem el állatorvoshoz?
2011. szept. 10. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:

ha nem szopják ki , elvileg magától megindul az apadás, de addig igencsak fáj szegény cicának a sok cicije.

sajnos ők nem tűrik a hideg borogatást, így valóban az orvos a megoldás.inekcióval meg tudja szüntetni a tejtermelést, bár én nem vagyok híve az ilyen direkt beavatkozásnak.

várj, még és, ha tényleg rosszabbul lenne, nem múlik a keményedés, vagy lázas, akkor doki.

2011. szept. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, mert egyszerre vitték el az utolsó 2 kiscicát és az orvos azt mondta, jegeljem neki. Néhány szem jégkockát rongyba csavarva tettem neki az emlőire, hát nem mondom, hogy élvezte, de amíg csak lehetett, hűtöttem neki, napi 5x. Néhány nap múlva szépen helyrejött, olyan lett, mintha misem történt volna:)
2011. szept. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2011. szept. 12. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!