Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális hogy ennyi idősen...

Normális hogy ennyi idősen szopnak még? (KÉP)

Figyelt kérdés

Most 5.-én lesznek 4 hónaposak a kicsik, és még szopnak, nem mindig , csak ritkán. Persze esznek is rendesen már. Az anyának nincs is teje, de akkor is cumiznak, szopnak. Vagy is szerintem nincs már teje.


[link]


2011. szept. 1. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2011. szept. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha az anyjuknak nem baj, hogy ezt csinálják, akkor semmi gond. :)

Előbb-utóbb úgyis oda fog sózni nekik, az lesz az elválasztás. Egyébként vannak macskák, akik életük végéig a gazdit nyalogatják, hevesen dagasztanak, nem csak picit nyomkodnak. :)

2011. szept. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Volt olyan is amikor odacsapott nekik az anyjuk, amikor szopni akartak. Meg volt amikor ráugrott, és a kicsit megrugdosta a hátsó lábaival, és meg is harapta. De nem olyan erősen, csak épp egy kicsit hogy észre vegyék magukat hogy már elég idősek hogy abba hagyják :)
2011. szept. 1. 11:10
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon édesek :D ,,majd abba hagyják.:P
2011. szept. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

édesek:) hagyd, hagy tegyék, amit jónak látnak, ha az anya cicának már végképp kellemetlen lesz, úgysem engedi.


Az én cicámat korán elvették az anyjától, már 1,5 éves, de még mindig engem gyötör... nyalogat, közben patakokban ömlik a nyála, dagaszt, néha még sebeket is ejt rajtam, olyan erősen dagaszt.


23N

2011. szept. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:) Ezek is dagasztanak amikor nincs velük az anyjuk,. jönek utánam, és nyávognak, meg fel másznak a lábamon rám, hogy vegyem fel, amikor felveszem őket, akkor meg bujnak a ruha alá, és dagasztanak, meg dorombolnak. :). Ezek nem lesznek elválasztva, mert megtartjuk mind :)
2011. szept. 1. 11:30
 7/11 anonim ***** válasza:

"Ezek nem lesznek elválasztva, mert megtartjuk mind :)"


Ez nagyon dicséretes!:)

Utolsó voltam!:)

2011. szept. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Méghozzá mind a 3 kisfiú :))
2011. szept. 1. 12:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd őket nyugodtan. Majd csak idővel leszoknak róla. Amúgy mielőtt megnyitottam volna a képet,elolvastam a válaszokat,és őszintén megvallva kiscicákra számítottak,és ezek. :D De egyébként tényleg borzasztó édesek! :)
2011. szept. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lassan akkorák már mint az anyjuk :)
2011. szept. 1. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!