Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szfinx cicának a gondozását...

Szfinx cicának a gondozását leírnátok nekem?

Figyelt kérdés
Nem találtam a gondozásáról semmit. Mennyire egészséges macska, mik a jellemző betegségei, mennyire okosabb a többi macskánál, nem-e rakoncátlan, jól viselkedő, mennyi mozgásra van szüksége, családba hogy tud beilleszkedni, más állatokkal szemben hogy viselkedik, miben aludjon, ágyban, vagy neki való ágyikóban, milyen játék kell neki , milyen étel, mit ehet, mit nem, kell-e neki mikrochip, vagy nyakörv elég bilétával, kell-e neki bolhanyakörv.... stb.. Ha tudtok mindent írjatok le róla. Most fogok egyetemre menni, és azt hiszem itt a megfelelő időszak egy társ választása mellém, és mindig is tetszettek ezek a cicák. Olyan válaszokat nem kérek, hogy egy macska nagy felelősség, egyetem mellett nem lesz rá időm stb, csak mert közlöm veletek hogy van egy lovam, és napi szinten lovagolom, és mindezt majd egyetem mellett is fogom csinálni, szóval hülye válaszolók kíméljenek!
2011. szept. 11. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

[link]


[link]


Google a jóbarátod, mit nem találsz?

2011. szept. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tényleg érdemes lenne szétnézned tenyésztők oldalain, ha felkeresed őket, szívesen segítenek!

De hogy válaszoljak is, nem kell azt gondolni, hogy sokban különbözik egy házimacskától... hetente egyszer megfürdeted, fülecskéit kitakarítod és kész. Ragaszkodó, beszédes, aktív, emberközpontú macskák. Nincsenek jellemző betegségei és pont annyira rakoncátlan mint más macska. Okosak, értelmesek, de néha sunyik :)

A bolhanyakörvet nem is értem?! Ugye tudod, hogy szigorúan házban/lakásban lehet őket tartani? Az udvarra csak felügyelettel és csak rövid időre mehetnek, mert se a meleget, napsütést nem bírja a bőre hosszú távon, se a hideget... Nyakörv, biléta szintén felesleges, ha egyszer nem mehet ki.

Remélem tudtam segíteni, ha igazán akarod vágj bele, nagyszerű macskák! :)

2011. szept. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!