Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hullik a macskának a...

Miért hullik a macskának a bőre? (Olyan, mintha korpás lenne. ) Mit lehet vele tenni, vagy csak azért van, mert bolhás? Bár ezt azért nem hiszem.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet több okból lehet valami alergia bolhátol is hulhat de atka vagy gomba is lehet viszked neki?
2009. ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért érdemes vele dokihoz menni, mert 1. látatlanba nem lehet tudni 2. itt nem orvosok válaszolnak és jó sok hülyeség fel tud merülni 3. van olyan gombás fertőzése kutyáknak és macskáknak, ami úgy kezdődik, hogy korpás a bőre(utána kihulli a szőre...) és emberek is elkaphatják. Mindenképp gyógykezelni kell, bármi is az.
2009. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért hullik a macskának a bőre? ez érdekes nem hallotam még olyat hogy hullik a macska BŐRE
2009. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én még annyira nem láttam vakarózni, bár anyukám azt mondta, hogy szerinte bolhás. Pár napja kezdődött nála, de már szerintem nem annyira vészes.

A második kommenttől kicsit megijedtem. Igazából soha nem vittük orvoshoz a macskáinkat, mert mindegyik sajnos nagyon hamar meghalt. (valószínűleg a szomszéd valami mérget tett ki, és beleettek, meg nem bírták ki a telet)

Azt hiszem ha pár napon belül nem enyhül, elmegyek vele egy dokihoz.

Köszönöm mindenkinek!

2009. ápr. 22. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!