Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire érdemes a macskának...

Mennyire érdemes a macskának Darling (Purina) konzervet adni?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalatok vannak vele kapcsolatban? Vagy melyiket a legérdemesebb adni a macskának? (A cicám brit rövidszőrű, lassan 1 éves kandúr)
2011. szept. 19. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Kitchen Orts termékeit használom.
2011. szept. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kísérletezgetni kell és váltogatni a márkákat, ízeket.

Nekem is most lesz egy kis brit rövidszőrű, én elég vegyesen vásároltam a Freshnapfban. Van benne Gourmet, meg Félix alutasakos is, de olyan is, amiről még életemben nem hallottam.

Mellette nyers húst, főtt húst, prémium szárazat is fog kapni.

2011. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én saját tapasztalatot írok: a darling a legrosszabb, még a tesco gazdaságosnál is vacakabb, a cicáim meg sem voltak hajlandóak enni, pedig MINDENT megesznek! Aztán meg akkorákat szartak tőle, mikor ugye nem adtam mást és kénytelenek voltak ráfanyalodni h hajaj!!!


Amit én ajánlok: butchlers: tesco

shah: aldi

Opti cat: Lidl

Multifit, Real nature, Select gold: Fressnapf

2011. szept. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A macska húsevő állat.

Nézzétek meg a dobozon mennyi hús van ezekben a kozervekben, tápokban!

3-4%!!! A többi ízfokozók, adalékok, nedvesség.


Nem azt mondom, hogy betegek lesznek tőle,és azt sem, hogy ha prémiumot kap, nem lesz beteg. De nagyobb az esélye a szép hosszú életre, ha prémium tápot eszik!

Nem sokkal drágább, viszont kevesebb kell belőle.

Legjobb fehérje tartalmú tápok, amikben nincsenek szinezékek, tartósítók és a többi mocsok pl: Acana, Animoda, Orijen, Royal Canin, Eukanuba, Iams..

Ha beírod a googleba, hogy prémium táp sokat fogsz találni.

Lehet kapni különböző betegségekre, korokra stb. Koncentráltabban tartalmazzák az állat megfelelő tápanyagokat, nincsenek bennük mesterséges színezékek stb.

pl az Animoda 75-80, de van amelyik 100%-os a fehérjeartalma! Tele vannak vitaminokkal, ásványi anyagokkal, tökéletes immunerősítők!

A lényeg, hogy nagy legyen a fehérjetartalma, kevés a szénhidrát, sok vitamin.. ne legyen benne, szója, gabona, ízfokozók, tömegnövelő szerek..

Vásárláskor érdemes elolvasni a tápok összetételét.

Hidd el, megéri!


A többi (darling, whiskas, kitekat és társai) csak reklám. Jó a marketingjük. De ha megkérdezel egy állatorvost, ő is ezeket fogja ajánlani, vagy ha olyan a rendelő.. (én még nem láttam rendelőt, ahol ezeket lettek volna kitéve!)


Olvass utána.

2013. febr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!