Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nincs hangja a 3.5...

Miért nincs hangja a 3.5 hónapos kandúr cicánknak?

Figyelt kérdés
Szinte soha nem nyávog, amikor pl felveszem és le akar menni, akkor is csak tátogással jelzi hogy most inkább menne a maga útjára. Ha éhes, akkor sem nyarvog, ha ki kell mennie, akkor sem. Egyszer hallottam csak, be akart kéreckedni a lakásba, akkor nyávogott egyet-kettőt. Csak akkor van hangja isa tátogáson kívül, amikor véletlenül megtapossuk a farkát, lábát... De akkor sem egetrengető. Lehet baja van? Amúgy egészséges, bár az utcáról szedtem össze de már több mint egy hónapja megvan. Nől is szépen, játékos is, szóval emigy jól van.
2011. szept. 22. 14:09
 1/3 anonim válasza:
Az én cicám már 5 éves múlt, csak akkor nyávod néha, amikor köszön (nem a házban van), de rálépsz vagy valami nem tetszik neki akkor is inkább fúj. Ilyen a természete. ;)
2011. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A mi cicánk is ilyen volt kiskorában. Folyton tátogott..a mai napi van, hogy nincs kedve nyávogni és azt mondja, hogy - ehh :D

Semmi baja nincs, nyugodj meg :)

2011. szept. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az egyik macskatartós könyvben olvastam, hogy sok cica némán nyávog. Nem is érzékelik a különbséget a hangos és a hangtalan nyávogás között, mert ők ugyan úgy hallják azt a frekvenciát is. Csak mi gazdik vagyunk úgymond "süketek" rá és nem halljuk. De igazából nyávog ő. A mi cicánk is sokszor csak tátog. Ez teljesen normális jelenség.
2011. szept. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!