Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez meg, hogy lehetséges?

Ez meg, hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kiscicát. Ha minden igaz meg is találtam, akiknél van úgy találták. Azt írják, hogy több, mint 4 hónapos, de nem tudják eldönteni, hogy fiú vagy lány...

Igazából nem értem. Van olyan, hogy nem egyértelmű egy macskánál? Vagy hogy nem látják? beteg lehet?


2011. szept. 27. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
vagy nem értenek a macskákhoz
2011. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg nem értenek hozzá. Volt már rá példa hogy a kandúrnak hit cica leellett..
2011. szept. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

" Összehasonlítva a többiekével úgy nem egyértelmű de lehet,hogy azért mert nem testvérek neki van pici dudor mintha fiú lenne de ha megsimizem akkor lapos ezért mondtam,hogy szerintem lány mert nincs ott mogyoró már bocsi,hogy így írom de neki sűrűbb a szőre mint a többieké az is lehet,hogy csak szőr miatt mivel hozzáérve nem érezni amit kéne. Na ezt jól megírtam remélem azért érted. Látszólag egészséges széklete is rendben van szerintem nincs baja szépen eszik,játszik."


Idézet a beszélgetésből:(

Mi van ha nem szállt le a heréje? Ilyen van macskáknál?

2011. szept. 27. 13:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát azért egy 4 hónapos macskánál már elég egyértelműen látni ha alánézel.
2011. szept. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek nem beteg? Mert most temettem el a cicám és nem szeretnék még egyet!
2011. szept. 27. 13:39
 6/13 anonim ***** válasza:
Elhozod, és elviszed egy állatorvosi vizsgálatra. Ő majd megmondja, hogy ez mi.
2011. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nézd lehet, hogy szívtelen vagyok, de nem szeretnék beteg cicát... Most küzdöttem egy rákkal és 12 óra alatt elvesztettem a 11 éves cicám.

Nem vennék "zsákbamacskát"...

2011. szept. 27. 13:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy másik cicát akinél minden rendben van.
2011. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Na igen, de ez egy különleges állat.

A kérdés az, hogy nem lehet látni, hogy fiú vagy lány? Van olyan, hogy nincsenek heréi? Mit kéne megnézni?

2011. szept. 27. 13:50
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]

Ha van neki ilyen a lába közt akkor fiú, ha nincs akkor lány. Szerintem akitől elhoznád marhára nem ért hozzá.

2011. szept. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!