Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történik akkor ha egy...

Mi történik akkor ha egy macskát elrabolnak?

Figyelt kérdés
most szült a mostoha anyukám macskája kiscicákat és olyanhülye volt h kidopta őket az utcára! de én magyaráztam h csak 2 hét után vagy mennyi hét után lehet elválasztani a szűlötöl! és elvitték:(( lesz valami baja?
2011. szept. 28. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi történik akkor ha egy macskát elrabolnak?


- akkor az történik hogy a macskát elrabolják...

Szerintem nem volt nehéz kitalálni...

2011. szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megtalálta a kiscicákat egy sokkal értelmesebb ember, mint a mostohaanyád. Ez nem lopás. Ha így történt megmentette a kicsiket.
2011. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
megeszik oket a cigányok, v megd@glenek
2011. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
jó köszönöm! :)..remélem hogy jobb helyre került mint a mostohaanyámhoz....
2011. szept. 28. 16:58
 5/12 anonim ***** válasza:
a kérdésed értelmetlen nem éppen elrabolták őket. másrésztről ha az anya macska kimehet lehet ő vitte el a kicsiket, lehet hogy egy másik ember aki vagy ért hozzá, vagy nem, ha ért hozzá akkor nagyobb valószínűséggel élik túl a dolgokat
2011. szept. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
2 hét????????????????????????????????????????????????????????????????? Legalább 8 hét!! A mostohaanyád egy nem mondom ki, hogy milyen ember!! A helyedben nem is engedtem volna, hogy ezt tegye, nemhogy az utcára, de még menhelybe sem lehet őket adni addig, amíg szopnak. Legalább megvárta volna, hogy el lehessen választani az anyjuktól, és egy menhelybe beadni, még mindig jobb, mint az utcán. Szegény védtelen kiscicák!!!!! Ha meg nem kellenek kiscicák, meg kéne előzni a bajt, és ivartalanítani a macskát! Ilyen "embernek" nem való semmilyen állat! Jézusom, ha belegondolok, hogy még hány almot fog szülni az anyamacska...és mi lesz szegény kiscicákkal.....Remélem jó helyen vannak, és lesz gazdájuk, de nem ilyenek, mint ti!!!!!!
2011. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A mostohaanyádat kellett volna kidobni az utcára amikor megszületett!!!!!!!
2011. szept. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

mi az hogy ti? csak ő! én nagyon szerettem!

és mivan akkor ha elválasztják őket?

2011. szept. 29. 16:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb helyre kerültek mint mostohaanyád. egyébként 2 hónaposan választják le
2011. szept. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha tudtodon kivül csinálta, akkor én kérek elnézést. Csak nagyon felháborít!!!

Akkor az van, hogy először is, nem jutnak anyatejhez, ami elengedhetetlen a kiscicák fejlődéséhez, és alapimmunizálásához(mint a kisbabáknak), ezért speciális táppal, kölyök cicatejjel kell táplálni. Másrészről kihűlhetnek, harmadrészt, ugyebár 8 hetesen választják el őket általában azért, mert kell, hogy az anyjuk tanítgassa, tisztogassa,babusgassa, hogy játszon a tesóival, hogy megtanuljon "alap cicadolgokat".

2011. szept. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!