Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi legyen a kiscicám neve?

Mi legyen a kiscicám neve?

Figyelt kérdés
Félperzsa, vörös és lány.
2011. szept. 28. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Csámpi, Lina, Luna, Zizi.
2011. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha fehér, akk Hómacs v Hógolyó :D de nekem mindig is tetszett a Kleopátra mint macska név :D
2011. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sziámiáú, Picurina, Cicurina, Lukrécia, Szerénke...
2011. szept. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még friss "szerzemény", akkor várj egy kicsit, és a viselkedése alapján úgyis ragad majd rá valami találó. A miénk például elég harcias, és már kicsi korában is folyton támadott "marcangolt", ráadásul fiú (múltidőben) így Marci lett. Mára felnőtt, így inkább már Márton! :)
2011. szept. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

tényleg várj az első benyomásra, sokszor az ember ránéz egy kis állatra és azonnal elnevezi valaminek. én így voltam sok cicával, és utána hiába próbáltam ráilleszteni más nevet nem ment, az lett aminek elsőre elneveztem.

az én vörös brit kandúrom egy hónapja halt meg 18 évesen:'(( Borisz volt a drágám:'(((

2011. szept. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vok, bocs most olvasom h vörös, eddig erre nem is figyeltem bocs xd nekem a vörös cicum az Vöröske volt :3
2011. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
فارسی سرخ بچه گربه
2011. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!