Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A perzsa cicának nagyon...

A perzsa cicának nagyon hullik a szőre?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Folyamatosan kell ápolni a szőrét, így karban tartható. Kell neki folyamatosan szőroldó paszta, cicafű, vitaminok és rendszeres fésülés és ápolás.
2009. ápr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem adnék ennyire merev igen választ. Az igaz, hogy rendszeresen kell fésűlni a szőrét mert különben becsomosodik, de egyáltalán nem hullik jobban mint egy normál szőrű macska. Talán akkor kicsit intenzívebb a szőrhullás amikor vedik, de amúgy nem vészes.
2009. ápr. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az én perzsámnak eléggé hullik. Naponta porszívózni kell
2009. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem fehér perzsa cicám van. November körül csomókban vedlik, akkor naponta többször, de amúgy is sokszor fésülöm. Így is minden ruhámon van szőr (és mivel fehér, nagyon meglátszik). Nem hullik jobban a szőre, mint a rövidszőrű cicáknak, csak feltűnőbb.
2010. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt leírtam már egy másik kérdésbe..

Barátnőmnek van egy szürkés perzsa cicája.

Minden nap takarítanak,pórszívóznak.

De legutóbb leültem a kanapéra,szőrösen álltam fel onnan :) ja és feketébe voltam.

2010. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!