Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről akik utálják a macskákat?

Figyelt kérdés

Nekem van 2 cicusom és nagyon szeretem őket , de mikor meghallom valakitől hogy utálja a macskákat már felidegesítem magam .

Ismerek olyan embert aki csak azért utálja megt azt hiszi hogy nem lenne (menő) ha macskája lenne . Vele sem szoktam beszégetni .

Pont ma hallottam a héven hogy egy kisgyerek kutyust szeretett volna és a szülei nem engedték csak macskát engedtek volna (biztos kicsi a hely stb...) a kisgyerek erre elkezdett ordítani hogy utálja a macskákat és a barátainak is kutyájuk van ....

mi a véleményetek ezekről az emberekről ?

( a kisgyerekes történet csak példea nehogy férre ércsetek imádom a gyerekeket ).


2009. ápr. 28. 14:43
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
60%
Nem értem hogy lehet utálni a macskákat,de nem hurrogom le öket mert igy gondolják. Az elsö válaszolónak pedig csak annyit,hogy valószinü fiatalka vagy még és ezért mondod ezt,majd ha te is terhes leszel,talán felfogod,hogy többet jelent a babád egészsége. Én is terhes vagyok,imádom a macskákat,mégis távolságtartó vagyok velük ebben a pár hónapban. Ez nem virnyákolás!! :/
2009. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
33%
a kis cicák még aranyosak megszeretem is őket. de az öreg dög macskákat nagyon utálom. főleg ha átjárnak lopkodni a szomszédhoz v egyéb kárt csinálnak.
2009. ápr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
45%
énsem szeretem őket, és egyáltalán semmi rossz vleményem azokról akik utálják őket
2009. ápr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
41%
Megértem azokat akik utálják. Én is nagyon!!!!!
2009. ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
94%

Hát, én hogy őszinte legyek nemvagyok oda a macskákért, vagyis nem utálm őket, de nem tartok szobacicát, csak kutyát

De nem bántom a cicákat mert én minden állatot állatnak tekintek és állatbarát vagyok

Tehát ha meglátok egy cicát, nem bántom isten mentsen tőle, de nem is édelgetem órákon át



És azokról az emberekről nincs semmilyen véleményem, hisz minden ember más ízlések és pofonok, viszont aki bántalmazza is na azt már nagyon szívtelennek tartom és rosszlelkűnek, az olyant verni kellene

2009. ápr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim válasza:
65%

Kutyát szívesen tartanék, macska viszont nem kéne.

A kutya karaktere sokkal szimpatikusabb...persze nem mondhatom, hogy utálom a macskákat, mert az állatokat úgy általában szeretem (nem kullancsra, szúnyogra és tetűre gondolok), de nem tartanék.

Igaz sztori: egy rokonom gyereke azért született egyik szemére vakon, mert macskaszőr került az anyukája méhébe...

Egyébként az, aki utálja a macskát utálókat maga sem sokkal különb.

Tessék, lehet lepontozni az eltérő véleményem miatt!!!

2009. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
82%
Jah értem, a terhes nőknek attól lesz bajuk, hogy a cica elmegy mellettük? Ez igggen érdekes. Toxoplazma természetesen nem ismeretlen számomra, fiatalka sem vagyok már, de a fölösleges hisztériázás, vernyákolás, és az óvatosság két külön dolog. Ki nem állhatom az ilyen hisztis steril kismamákat.
2009. ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Megértem a terhes nőket és ha terhes lennék én is jobban vigyáznák (föleg ha idősebb lennék :D) de az nem azt jelenti hogy semmihez nem lehet hozzáérni vagy 3 méteres körzetbe semmi ne legyen körülöttem
2009. ápr. 28. 17:37
 19/43 A kérdező kommentje:

jah és a 15:41-nek üzenem hogy milenne ha kicsinek mindenki szeretne téged utána meg nagy dögnek szólítana mindenki neked jólesne ?

akkor én már dobjam is ki a macskám mert elmúlt egy éves és nemszámít kiscicának?

akkor már azt is jobban megértem aki nem szereti .

2009. ápr. 28. 17:41
 20/43 anonim ***** válasza:
91%

imádom az összes állatot !:D

egyébként ez olyan nagy baromság, hogy utálom a macskákat igy meg ugy.. xD


és most én kérdezek a macsekoktól: mi a véleményetek azokról a macskákról akik utálják az embereket?

erre ők vajon mit mondanának... biztos, h. nem olyan dolgokat mint ti, még azok a cicák is akiket életükben többször is megkínoztak az emberek.

és ti, gusztustalan állatok vagytok.. a fenti okok miatt. :D


xoxo minden állatszeretönek!:)

2009. ápr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!