Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Harcias benti cicának milyen...

Harcias benti cicának milyen játékot?

Figyelt kérdés
Sokszor unatkozik, és harcias. Kellene valami, amivel bunyózhat, mint pl. egy hosszú rugalmas akármi, a végén egy labdával. Régebben láttam valahol a neten, de 7000 Ft környéki irreális áron. Valami hasonlót tudtok ajánlani? El is készíttethetem, mert van rá ember. :D
2011. okt. 5. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te is valami ilyesmire gondolsz, és én is ezt javasolnám:

[link]

Vaterán sok hasonló van 1000-3000 Ft körül.

2011. okt. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is van egy kéthónapos. Mi plüssállatot vettünk neki. Azzal is elszórakozik. Ha pl: macsaka plüsst veszel, az mégjobb.
2011. okt. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a párod vegyen egy olcsó pecabotot, vannak gyerekeknek valók egész jó árban. ugynevezett spiccbot legyen, ami hajlékony.annak végére valami zsinór, amire ráapplikáltok valamilyen labdát.

a mieink a teniszlabdáért vannak megőrülve, az ugye még szőrös is, így ha elkapják, jól jól "megbüntetik", a hátsó lábukkal is rugdalják.

persze minden jöhet, amit pofozni, toszogatni lehet. kinder belső, pinponglabda, csak azok elég zajosak:))

a szilikon tömítőgumikat is imádják, csak azokat meg, ha valami alá bepofozzák akkor annyi..., csak bottal lehet kipiszkálni.

az egyik cica, ha eldobjuk a szilikongumit, a szájában visszahozza. a férjem addig szokta neki dobálni, míg lihegve el nem fekszik.nagyon kövér lett, muszáj volt edzeni:))

a szilikontömítést a párod biztos ismeri 4-3 cm átmérőjű gumikarika.

2011. okt. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A pecabot jo otlet a mienk is szereti. Fressnapf-ban lehet kapni jopofakat, ha nem akarsz magadnak csinalni. Valamint nekunk a legosibb (legalabbis nalunk nagyinal is ilyen volt) jatek is nagyon bejovos: ujsagpapirt osszegyurni, es atkotni madzaggal. Ez lehet hosszabb ,adzag vegen,es lehet huzogatni neki :) Ha elkapja mehet a rugdosas :)
2011. okt. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi All!


A spiccbotos megoldás lesz a nyerő! :D

2011. okt. 6. 11:39
 6/7 anonim ***** válasza:

egy tanács mindenkinek! a madzagos, zsinóros, cérnás játékokkal "csak szülői felügyelet mellet, vagy nagykorú

személlyel " hagyjátok játszani a cicákat. magukra tekerhetik, és , akár meg is fulladhatnak tőle.

biztos, ami biztos:))

2011. okt. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a pecás verzióra szavazok, nálunk is az jött be.. de én magam csináltam meg neki... Kb egy 2m-es bambusz pálcát (szerintem virágosnál, dekorosnál kaphatsz olcsón) fogtam be, annak a végére az egyik nyakbakötős fürdőruhám hosszú gumis madzagját szedtem ki és kötöttem a végére, így az pattog össze vissza a papírgalacsin-kiscsengó kombóval a végén mint az állat :D Én ülök a kanapén, belógatom a csalit, piszkálom vele, nem kell 2 perc és nekitámad, de mint valami igazi tigris. A legjobban azt szereti ha nem "nyílt" terülteten pecázok, hanem valami mögé, vagy valami-re lógatom be, az úgy nagyobb kihívás, székre ugrálni, kanapé hátán levadászni.. Eszméletlen mekkorákat ugrik és kb egy fél óra alatt lihegósre lefárasztja magát, na akkor alszik vagy 4-5 órát egyhuzamban és látszik, hog imádja.. de ha nincs kedvem ezzel operálni, akkor összegyűrök egy papírlapot és eldobom neki, elvan magában is néha, de ez a catfisher az ami igazán beadja! Légy kreatív és jó játszikálást mindkettőtöknek! :)

2011. okt. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!