Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyal ennyit a macskám?

Miért nyal ennyit a macskám?

Figyelt kérdés
Ahányszor az ölembe ugrik vagy a közelemben van elkezdi nyalni a kezem, karom, sőt van hogy felmászik a kanapéra a mellső lábait a vállamra és a kulcscsontomat kezdi nyalogatni...tehát ahol ér. Miért csinálhatja ezt? Egyre jobban zavar, mert már nem tudom úgy az ölembe venni, vagy megsimogatni, hogy ne kezdene el eszeveszetten nyalni.
2011. okt. 6. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szeret, és ezt a "tisztogatással" fejezi ki. Egymást is szokták tisztogatni a cicák, amikor olyan bensőséges a kapcsolatuk, ez egyfajta kedveskedés. Örülj neki :)))
2011. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen az elején én is ezt mondtam...de mamár olyannyira szokássá vált, hogy kivörösödik a bőröm, annyit nyal. Már fáj.
2011. okt. 6. 21:38
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Esti fürdés letudva :) Ha zavar, kend össze valami húskrémmel a szőrét, azzal ellesz egy darabig, vagy változtass a testhelyzeteden, vagy a legegyszerűbb: zavar el :)
2011. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mert pacalban fürdesz nem tudom....
2011. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát de ő azt nem tudja, hogy neked fáj, ő csak kedveskedni akar. Tehát neked kell az ellen tenned, hogy ne legyen ilyen. Sajnos vagy ne vedd ölbe, vagy úgy tudom a citromos dolgok taszítják őket, lehet valami citrusos krémmel kéne bekenni magad...jobbat perpillanat nem tudok :)
2011. okt. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Nekünk 2 cicánk van, mindkettő szeret puszizkodni, minket mondjuk nem zavar. :)

Sajnos az egyetlen illatanyag, ami nálunk eddig bevált, ha valahonnan távol akartuk őket tartani, az a hagyma, de őszintén nem javaslom, hogy bekend vele magad. :D

Semmiképp ne büntesd őket emiatt, mert ők úgy fogják összekapcsolni a két dolgot, hogy "a gazdi szeretetéért bünti jár, úgyhogy akkor nem szabad szeretni".

Esetleg ha megfogdosol egy hagymát és odatartod a kezed, ahol éppen nyalna, beválhat...

2011. okt. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is szkta nyalogatni az orrom, de a végén majdnem mindig kapok egy kis harapást is :D
2011. okt. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

13.39

Én is rendszeresen ezt élem át :D

2011. okt. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

lehet valami érez rajtad!

Én egyszer megettem egy narancsot és dörgölőzött meg nyalta a kezem!

2011. okt. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Állítsd le... Ne zavard el, csak told el a fejét, és simogasd tovább, vagy tedd arrébb, és simogasd ott, de ne adj esélyt a nyalakodásra...
2011. okt. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!