Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassak egy felnőtt...

Hogyan szoktassak egy felnőtt macskát új helyre?

Figyelt kérdés
Ismerősöm költözik és a macskát nem akarja magával vinni, én neveltem fel őt így ismer engem, és megsajnáltam, így úgy döntöttem hazahozom. Van 4 kutyám, nem bántják a macskákat, viszont szerintem elfog menni a macsek, hogyan szoktathatnám meg vele, hogy mostantól itt lakik? (A házba max. 1 napig lehet bent, allergia miatt)
2011. okt. 9. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az nem jö! Minimum 1 hétig a házban kéne lennie. Így valószínűleg a gazdája után fog menni.Adjál neki finomat, legyél vele sokat.Így talán ott marad. Mekkora egy szívtelen dög! Szegény cica mit vétett? Miért is nem tudja magával vinni? Ilyen szemét embereket! Legyen majd csak ő hajléktalan, kis nyomorult!Üzenem neki ;)
2011. okt. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő nem ott lakot, csak övé volt a ház, és így a cica is... :(
2011. okt. 9. 16:42
 3/3 anonim ***** válasza:
mekkora egy féreg köcsög az ilyen!!!szivtelen fasz!!!szegény cica!:(
2011. okt. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!