Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassak le 3 macskát...

Hogyan szoktassak le 3 macskát a virágba piszkításról?

Figyelt kérdés

Van 3 db macskám a házban.Egy fiú és két lány.A Fiú és az egyik lány azok tesók a másik lány az 2 héttel idősebb.

A szüleim azt mondták,hogy ha nem szoktatom le őket arról,hogy a virágba piszkítsanak akkor ki kell menniük a házból.De ezt nem akarom,mert ott ahol élek elég sok az állatkínzó és folyton mérgezik vagy csak poénból elütik őket.


2011. márc. 14. 05:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Sem a kan,sem a nőstény macskát nem tudod leszoktatni erről. A macskáknak nem a házban,hanem kint van a természetes életterük!
2011. márc. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rakj oda citrom és narancshéjat.
2011. márc. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

nyomd bele a macskák fejét a piszokba aztán verd el őket.

ezt nem azért írom hogy kínozd őket de sajnos csak ez az egy hasznos mód van rá hogy leszokjanak.amúgy az én macskám is ilyen volt de ezzel a módszerrel leszoktattam.

2011. márc. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem el előző módszert ne használd.

Legjobb ha valamilyen erős citrom szagú dolgot raksz oda.

Pl.: citromlé (csak nem tudom hogy a növények szeretik).

2011. márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg szép kavicsokat tenni a földre. Nem csúnya, a vizet is jobban tartja, a cica meg nem szereti a hepehupát.

Plussz legyen talán két alomtál. Némelyik maccs igen kényes az alomra.

2011. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. márc. 15. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!