Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Árt a cicának, ha hipóba lép?...

Árt a cicának, ha hipóba lép? Mit okoz nála?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Amit Nálad, lévén, hogy neki is bőre van, nem impregnált sátorponyvát visel a talpán. Tehát mit okoz nála? Na mit? Kimarja...

Mosd le, mielőbb és minél jobban, én a téli útszóró sót a legjobban sima ruhaöblítős bő vizes mosással tüntetem el, ha baleset van, a hypónál is beválhat, de siess.

Ha felmaródott, kend be hámosító krémmel.

Más gond nem lehet, max az, hogy lenyalja a tappancsáról, ami sokkal veszélyesebb, mint egy múló felmaródás.

2009. ápr. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Hát mondjuk kimarja a bőrét!!! És ha utána megvakarja a szemét, akkor meg is vakulhat!!!!

Azonnal mosd le tiszta vízzel nagyon alaposan, és máskor vigyázz jobban!!!

Nálatok folyik a hipó, vagy mi van??

2009. ápr. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Problémát csak akkor okoz, ha nem te, hanem a cica tisztogatta le a mancsairól a hipót. Jól mosd le tiszta vizzel és kész. Ha nyalogatta, akkor itass vele minél több folyadékot, hogy higuljon a gyomrában.
2009. ápr. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem lépett hipóba, csak vki felakarja szórni a társasház udvarán a földet vele, mert idegen cicák járnak oda piszkítani, és mivel az enyém is kijár, félek h belelép, ezért érdeklődök, hogy mit lehet olyankor tenni. Nem kell egyből leszólni az embert!
2009. ápr. 30. 10:59
 5/12 anonim válasza:
100%

A hipó tényleg sok problémát okozhat, mert ha maga tisztogatja, nyalogatja le, akkor a gyormába kerül; megvakarhatja a szemét is vele; a talpáról a bőrt felmarja, stb.


De ha társasházban laktok, és te nem szeretnéd ezt a hipós megoldást, szerintem nyugodtan szólalj fel. Elvégre a társasházban mindenki függ mindenkitől...Szerintem nem csinálhatják azt, ami neked nem tetszik. Bár nem tudom... a Mindenki egyért, egy mindenkiért is érvényes lenne a társasházban? (Magánházban lakok, nem tudom a feltételeket.)

2009. ápr. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Macska ellen hypót?

Ha ezt elfogadja a társasház, feljelentheted az egészet un block állatkínzásért, mert ez a vegyszer egyáltalán nem kíméletes halált okoz a cicáknak.

Nagyon sok helyen nem megoldott a macskagond- ez ellen egyedül a kóbor cicák ivartalanítása segíthet hosszú távon, ha a macskák szaporodására és a kölykök hatványozódására gondolunk- de nem mérgezik meg őket többnyire. Balkánon élünk?

Atomot Magyarországnak? Az emberi rosszindulat és hülyeség egyre gyakrabban fáj..:(

2009. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát bocs, de a kérdésből nem derül ki, hogy nem otthon lépett a hipóba.

Annyi felelőtlen állattartó van, hogy én azért akadtam ki egyből. Olyan dolgokat lehet ezen az oldalon olvasni, hogy kész horror....

Egyébként igen: ha valaki így akarja távoltartani a cicákat, azonnal jelentsétek fel!!

Tehát fő a megelőzés, ne várd meg, míg valami hülye állatkínzó miatt baja lesz a cicusnak.

2009. ápr. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Amúgy tudtok valami állat és gyerekbarát módot, hogy távol tartsuk a cicákat attól a helytől?
2009. ápr. 30. 12:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Macskariasztó. Csomó helyen lehet kapni, ráadásul veszélytelen, csak a hanggal zavarja el a macskákat. Persze olyat érdemes venni, ami a ti lakásotokig nem hallatszik el, mert akkor ott is zavarni fogja a macskát.
2009. ápr. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet venni ilyen macskariasztó spray-ket 1000-2000 ft-ért amivel befulyod a helyet és elriasztja a macskákat és teljesen veszélytelen.Meg van valami virág is amit elültetsz és a szágától nem megy oda macska de annak nemtudom a nevét.
2009. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!