Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicus messze a legjobb...

A cicus messze a legjobb háziállat?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy a kutya a 2.odik, de messze a macska után ,1.
2011. okt. 13. 12:35
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
53%
Az én kutyám sem büdös.És nagyon hízelgős,bújós,kedves, játékos kutyi.Mindegy én kutya párti vagyok.Macskával sincs bajom,de nekem nem lesz az biztos.
2011. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim válasza:
88%
Hát az én kutyái sem büdösek pedig nem kis testű és kint van udvaron (német juhász) szerintem csodálatos állatok, örülök hogy te a cicákban lelted meg a boldogságot..
2011. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
60%
A kutya nem izzad, kedves kérdező....
2011. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
26%
Nem szoktam puszilgatni sem a macskámat, sem a kutyámat.
2011. okt. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, talán vegyél vissza kicsit. Minek teszel fel kérdést, ha nem tudod elfogadni, h vki más véleményen van?
2011. okt. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha a kutyára rájön az ugathatnék(mondjuk egy társas házban akár)annak mondhatsz akármit, egy cicánál nincs ilyen. De a sétáltatás miatt is lehet, meg nem tudom a 2 faj teljesen másmilyen emberfajtát is igényel, de valakinek pl mind2 van. Én cica-párti vagyok, ők szószerint olyanok mint az életrekelt plüssállatkák!Nem hangosabbak, nem koszosabbak, de megjegyzem kutyám nem is volt.
2011. okt. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
azt mondom hogy az izzadsága nem jön ki mint nálunk hanem lerakódik ezért lesz ilyen büdös szaga...
2011. okt. 13. 13:11
 18/37 anonim ***** válasza:
68%
Az eszed tokjára rakódott le valami....
2011. okt. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
84%

mi az,hogy az izzadság lerakódik?:D egyáltalán miért rakódna le pont a bőrén?a kutyák a mancsukon keresztül adják le a hőt/illetve a szájukon keresztül,ugyanúgy ahogyan a macskák is.

nem tudom,hogy miről beszélsz:D

2011. okt. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fölösleges azon vitatkozni, hogy melyik a jobb háziállat, nekem volt kutyám (amit még sajnos szüleim eladtak gyerekkoromban) és most van egy cicám, azon kívül 4 degum, és szeretnék majd még kutyát is később. Ez hülyeség, hogy a macska érdek állat, ugyanúgy szeret téged egy macska is, mint egy kutya, vagy bármely másik állat, ha megfelelően foglalkozol velük. Aki szereti az állatokat, az nem tesz ilyen különbségeket közöttük :)
2011. okt. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!